Będzie mamą a sama jest dzieckiem w Domu Dziecka. Historia wielu dzie...

Paulina Puławska
organizator skarbonki

Witajcie.

Chciałabym przedstawić Wam historę, która dotyczy wielu dziewczyn w całej Polsce przebywających w domach dziecka.

Historię o której nie mówi się głośno a o której powinno się usłyszeć. Opowieść o tym jak to jest być nastolatką wychowywujacą się w domu dziecka, nastolatką, która sama za chwilę będzie matką. Dziewczyną, która nie miała możliwości doświadczenia ciepła i troski ze strony rodziców, która nagle musi dorosnąć, dojrzeć stać się odpowiedzialną już nie tylko za siebie ale i za swoje dziecko. Zagubiona, wystraszona, zagrożona powielaniem błędów swoich rodziców, stoi na progu dorosłego życia i obawia się o przyszłość swoją i swojego dziecka.

Stwórzmy razem miejsce w którym nastoletnie matki z domów dziecka otrzymają potrzebne im wsparcie, nauczą się jak być odpowiedzialną mamą oraz pewną siebie, wartościową kobietą.

Fundacja składa się z ludzi od lat pracujących z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, jesteśmy pedagogami, psychologami, terapeutami, kuratorami, asystentami rodzin. Posiadane przez nas doświadczenie i wiedza pozwolą na stworzenie pierwszego na Podhalu a drugiego w Małopolsce tego typu miejsca.

Razem ze Staszkiem Karpielem- Bułecką wierzymy w te dziewczyny i chcemy dać im szansę na szczęśliwe jutro, bez Ciebie jednak nie damy rady.

Każda złotówka to krok do szczęsliwego jutra dla dziewczyn o których do tej pory nikt nie mówił głośno. 

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Hania i Stas

Mocno trzymamy za Was kciuki!
X zł

rj

powodzenia
500 zł

AgaWu

Wierzę że się uda :)
10 zł

Joaska

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Wsparło 35 osób
1 845 zł (0,37%)