Odnieść Sukces

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 19 osób
1 478 zł (29,56%)
Zbiórka na cel
Turnus rehabilitacyjny

Dominika Wojtyś

Kalisz, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 9 Stycznia 2012
Zakończenie: 14 Sierpnia 2012

Dominika ma trzynaście lat. Urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, w wyniku którego jest sparaliżowana od pasa w dół. Od najmłodszych lat jest skazana na poruszanie się na wózku inwalidzkim.
 
Mimo licznych operacji i pobytów w szpitalach jej stan nie uległ znaczącej poprawie. Wciąż nie udało się przywrócić sprawności jej nóg. Dziewczynka jednak nie traci nadziei. Wierzy, że przyjdzie dzień, kiedy samodzielnie stanie na własnych nogach. Kiedy wreszcie odniesie sukces.

Intensywna rehabilitacja i ćwiczenia to jedyny skuteczny sposób osiągnięcia tego celu. Droga ku niemu jest długa i trudna, ale Dominice nie brak samozaparcia. Brakuje za to środków materialnych.

Ćwiczenia domowe są bardzo ważne, bowiem wymuszają na organizmie rutynę - ciągłą pracę i rozwój. Jednak równie ważne są ćwiczenia z wykorzystaniem sprzętu rehabilitacyjnego pod okiem wyspecjalizowanego fizjoterapeuty.


Chcielibyśmy z Państwa pomocą zebrać kwotę 5000 złotych na turnus rehabilitacyjny, podczas którego dziewczynka będzie mogła uzupełnić domowy zestaw ćwiczeń i zabiegów.

Dominika pomimo wielu codziennych zmagań i wyrzeczeń, wciąż pozostaje uśmiechniętą i pełną życia nastolatką. Interesuje się tańcem, muzyką i informatyką. Kocha zwierzęta, uwielbia oglądać mecze siatkówki oraz czytać książki. Ma nadzieję, że codzienne wyrzeczenia, którym się poddaje, w końcu przyniosą spodziewane efekty. Możemy jej w tym pomóc.

W każdym z nas płonie mała iskierka dobroci, zadbajmy o to, żeby nie zgasła.

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 19 osób
1 478 zł (29,56%)