DORZUĆ DO PIECA

Fundacja SYNAPSIS
organizator skarbonki

DORZUĆ DO PIECA

Zbieramy na remont kotłowni Fundacji SYNAPSIS  

Zimą 2015 roku w Pracowni SYNAPSIS - w Ośrodku Dom i Praca, w przedsiębiorstwie zatrudniającym 24 dorosłe osoby z autyzmem w Wilczej Górze pod Warszawą, wystąpił duży pożar. W czasie, gdy wszyscy pracownicy spokojnie kończyli dzień i udawali się do swoich rodzin i domów, zjawiły się wielkie kłopoty. Prosimy, pomóż nam im sprostać!  

Spłonęła kotłownia. Mimo że niedługo pełnia lata, to my już dziś musimy zadbać o ciepło na zimę dla naszych pracowników z autyzmem.Chcemy naprawić zniszczenia po pożarze. Potrzebujemy Twojej pomocy.  

Pracownia SYNAPSIS jest jedynym przedsiębiorstwem w Polsce, w którym dorosłe osoby z autyzmem i zespołem Aspergera mają zatrudnienie. Dla naszych podopiecznych, ich opiekunów i rodzin jest to miejsce szczególnie ważne, bo daje im sens życia.Traktują oni swoją pracę bardzo poważnie. Czują się potrzebni.  

Prosimy, pomóż nam zdobyć pieniądze na remont kotłowni.

Twój dar i ciepło serca popłynie do: Adama, Adasia, Agaty, Agnieszki, Bartosza, Czarka, Dominiki, Doroty, Hanny, Jacka, Jakuba, Kuby, Jeremiego, Justyny, Łukasza, Karola, Marka, Małgorzaty, Patrycji, Pauliny, Rafała, Roberta i Zbigniewa. Nie pozwól, aby przypadkowe i fatalne zdarzenia losowe odebrały im szansę na godne warunki pracy i zadowolenie z życia. Twoja pomoc jest im bardzo potrzebna.  

Na remont kotłowni potrzebujemy 70 000 zł. Ta kwota, pozwoli nam kupić nowy piec i przeprowadzić remont. Stary piec pelletowy wymienimy na piec gazowy, który jest tańszy w eksploatacji, bezpieczniejszy, łatwiejszy w obsłudze i w ogrzewaniu przedsiębiorstwa. Naprawimy też wszystkie skutki pożaru.  

Dorzuć do pieca i podaruj ludziom z autyzmem trochę swojego ciepła :-)

Wsparli

30 zł

JKami

Powodzenia!
100 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

30 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,61%
430 zł Wsparło 7 osób CEL: 70 000 ZŁ