W moich płucach potwór - dusiciel

Zbiórka na cel: antybiotykoterapia lekiem Tobi, terapia
Mateusz Drozdowski
Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 266 osób
23 339 zł (13,83%)

Mateusz Drozdowski

mukowiscydoza

Sitno, lubelskie

Rozpoczęcie: 27 Lipca 2015
Zakończenie: 24 Lipca 2016

Rezultat zbiórki

Trudno wyobrazić sobie, jak to jest... nie mieć czym oddychać, czuć potworny ból w piersiach, spać na siedząco czy nie mieć siły poruszać się o własnych siłach. Tak właśnie jest przy mukowiscydozie, z jaką żyje mój syn.

Choroba wyniszcza systematycznie cały organizm, nie pytając nas o zgodę. Od dwóch lat jest bezlitosna, co miesiąc Mateusz leży w szpitalu z powodu częstych infekcji i duszności. Od dzisiaj dzięki Bogu i wiary w dobrych, życzliwych nam ludzi, którzy zaangażowali się w pomoc w uzbieraniu funduszy na zakup własnego przenośnego koncentratora tlenu, życie Mateusza się zmieniło. Nie musimy wypożyczać, bo mamy własny w domu, który ułatwił Mateuszowi życie - kiedy tlen jest nie zbędny do lżejszego oddechu, który służy w czasie podróży do szpitala w Rabce-Zdroju, gdzie jest leczony i spędza większość swego życia w czterech ścianach izolatki.

Dzięki Wam, SIEPOMAGACZE, przekonałam się, że nie wszystkim jest obojętny los Mateusza, że dobroć i życzliwość istnieje. Dzięki również za ciepłe słowa pocieszenia, modlitwę, która jest bezcenna. Ja ze swej strony zapewniam, że wszyscy macie swój czynny udział w dłuższym i lżejszym życiu naszego syna. Pozwolę sobie zakończyć cytatem: ,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli.''

Edyta - Mama Mateusza

Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 266 osób
23 339 zł (13,83%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość