Dzieci w Ugandzie - Pomoc w Kwarantannie

Stowarzyszenie WSE
organizator skarbonki

Od 19 marca trwa w Ugandzie kwarantanna związana z Covid-19. Prawie wszystkie publiczne miejsca oprócz sklepów spożywczych i pojedyńczych biur w powiatach zostały zamknięte. Ustała komunikacja publiczna. Na skutek tej sytuacji tysiące ludzi zostało bez środków do życia, gdyż wcześniej posiadając pracę zarabiali tylko na dzienne utrzymanie.

Jarosław Pietrzak

Znamy setki dzieci, które przed wprowadzeniem w Ugandzie działań prewencyjnych związanych z epidemią koronawirusa uczęszczały do szkół, a teraz w zaistniałej sytuacji z powodu braku środków do życie nie będą mogły do nich powrócić, aby dokończyć semestr. 

Jarosław Pietrzak

Ludziom zaczyna brakować żywności, a po ustaniu kwarantanny nie będą mieć środków na opłaty szkolne związane z edukacją swoich dzieci.

Jarosław Pietrzak

"Dziś" pomagając docieramy do rodzin w potrzebie, zawożąc im produkty spożywcze i higieniczne, a "jutro" chcemy wesprzeć ich w tym, aby dzieci mogły dokończyć semestr szkolny.

Pomóż nam pomagać.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Edukacyjne

Misja w Ugandzie: www.uganda.info.pl

Jarosław Pietrzak

Wsparli

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

Wyobraź sobie że widzisz przyjaciela ostatni raz w swoim życiu, jaką złotą myśl byś mu powiedział? Ja D. Apostolskie 20:32 Czytaj Biblię codziennie.
1 000 zł

Krzysztof

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

900 zł

Anonimowy Pomagacz

900 zł

Anonimowy Pomagacz

800 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
94%
23 011 zł Wsparło 137 osób CEL: 24 380 ZŁ