Dla Dzielnego Misia

Tomasz Podsiadły
organizator skarbonki

 Zaangażowaliśmy się w Walkę o Życie tego Misia. Co jest bardziej szlachetnym czynem niż pomoc w ratowaniu drugiego człowieka? Tym bardziej Maluszka przed którym cała Przyszłość:) Proszę nie bądź obojętny, wpłać chociaż kilka złotych, odmów sobie małej przyjemności, aby doświadczyć wielkiej płynącej z Pomagania:))) Udostępnij zbiórkę, aby jak najwięcej osób się o niej dowiedziało i miało szanse pomóc. Z góry dziękujemy, Daga i Tomek:)

W czwartym tygodniu życia u Miłka wykryto bardzo poważną i rzadką wadę serca! Pierwszą operację synek powinien przejść najpóźniej w pierwszym tygodniu życia. Do szpitala trafiliśmy w ostatnim momencie, kiedy miał już bardzo małe szanse na przeżycie… Wygrał, ale doszło do powikłań oraz zostały wykryte kolejne wady!

Wada powinna być wykryta i zoperowana w pierwszym tygodniu życia. Gdyby tak się stało, Miłosz byłby dzisiaj zdrowym dzieckiem! Operacja późniejszym czasie była obarczona bardzo dużym ryzykiem, ale nie było innego wyjścia.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że oprócz nadciśnienia płucnego, synek ma także nadciśnienie tętnicze, znaczne powiększenie prawego serca, poszerzenie żył wątrobowych, ubytek między komorami z przeciekiem! Jedno płuco zostało już nieodwracalnie wyniszczone...

W Polsce odmówiono nam pomocy! Wada jest zbyt skomplikowana… Skonsultowaliśmy przypadek Miłoszka w klinice w USA i tam dano nam szansę. Obecnie wysyłamy tam wszystkie bieżące wyniki badań i czekamy na kwalifikację i kosztorys. Wiemy już jednak, że będzie to koszt minimum kilkuset tysięcy złotych!

Mimo tego, że każda kolejna operacja to duże ryzyko, musimy ryzykować! Musimy walczyć, bo bez tego Miłoszek nie doczeka przeszczepu serca i płuc w przyszłości! Prosimy Was o pomoc – to nasza jedyna nadzieja, by ratować życie synka!

Rodzice Miłosza

Wsparli

10 zł

Wpłata anonimowa

Pozdrawiam
2 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Wpłata anonimowa

30 zł

Wpłata anonimowa

Powodzenia Miloszku !!! Wiem o Tobie Od Pani Marii Andrejczyk 😘

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
109%
1 647 zł Wsparło 58 osób CEL: 1 500 ZŁ