Ekipa dla PatRysia

Paweł Kowalczyk
organizator skarbonki

Paweł Kowalczyk

Walka PatRysia o życie wciąż trwa! Choć dzięki Waszym datkom udało się zapełnić tę skarbonkę, to wciąż pozostaje spora kwota do zebrania. Walczymy dalej! Wszystkie wpłaty zrealizowane po zakończeniu akcji nadal pomagają PatRysiowi w walce o najdroższy lek świata. Liczy się każda wpłata, liczymy na Was i z góry dziękujemy za okazane wsparcie!

GG EKIPO i Internecie!

---------------------

Jedyna okazja na spędzenie dnia z najbardziej popularnymi twórcami w polskim Internecie. Friz, Wersow, Tromba, Mini Majk i Wujek Łuki, a wraz z nimi Mixer, Murcix, Patecki, Poczciwy Krzychu i Fusia dołączają do drużyny PatRysia

☀️☀️REGULAMIN☀️☀️

1. Zabawa jest organizowana w celu zasilenia zbiórki dla Patryka Radwańskiego na stronie fundacji www.siepomaga.pl

2. Zabawa trwa w dniach 23.02.2020 - 24.02.2020 do godziny 21:00

3. Zgłoszeniem się do zabawy jest napisanie kilku słów dodających otuchy PatRysiowi w opisie do wpłaty 25 zł na tą skarbonkę (www.siepomaga.pl/ekipa-dla-patrysia).

4. Zrzut ekranu z potwierdzeniem wpłaty i słowami otuchy należy wkleić w komentarzu pod postem na portalu facebook: www.bit.ly/EkipaPomagaPatrysiowi

5. Dnia 24.02.2020 do godz. 22:00, wspólnie z rodzicami Patryka wybierzemy najbardziej ujmujące słowa otuchy, a jego autor otrzyma zaproszenie do domu Ekipy w Krakowie, na jeden dzień zdjęciowy w okresie od 26. do 28. lutego 2019r. 

6. Możemy wpłacać wielokrotność kwoty 25 zł i wymyślać  słowa otuchy wielokrotnie!

7. Należy podpisać swoją wpłatę imieniem i nazwiskiem.

8. Wpłaty anonimowe nie biorą udziału w zabawie, ale także zasilą zbiórkę dla PatRysia!

9. W zabawie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia, a osoby niepełnoletnie wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego. 

10. Przyjęcie zaproszenia jest równoznaczne z pisemnym udzieleniem zgody na wykorzystanie wizerunku na wszelkich polach eksploatacji, na wszystkich kanałach społecznościowych członków Ekipy. W przypadku osób niepełnoletnich, wymagana jest zgoda opiekuna.

11. Wszelkie koszty związane z udziałem w dniu zdjęciowym w domu Ekipy (np. koszt dojazdu do Krakowa) zaproszona osoba ponosi we własnym zakresie.

12. Ja, Paweł Kowalczyk  jestem wyłącznie pomysłodawcą zabawy i nie pobieram żadnej korzyści z jej organizacji.

♥️♥️♥️Pomaganie jest fajne♥️♥️♥️

Paweł Kowalczyk

Wsparli

9,71 zł

Pomagajmy!

Trzymaj się mały!
2 zł

Anonimowy Pomagacz

14 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Ewa

10 zł

Natalia Lemanska

3 zł

Ewa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
111%
55 827,38 zł Wsparło 2 810 osób CEL: 50 000 ZŁ