Młodość nie powinna upływać na onkologii... Daj Emilce nadzieję!

Zbiórka zakończona
Potrzebujący zweryfikowany przez Fundację Siepomaga
13 044 zł
Wsparło 167 osób
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0089920 Emilka
Zbiórka na cel
Leczenie onkologiczne

Emilka Gryzel, 14 lat

Rusinowo, zachodniopomorskie

Ostra białaczka szpikowa

Rozpoczęcie: 12 Października 2020
Zakończenie: 29 Października 2020

Zaczęło się od bólu głowy i gorszego samopoczucia. Nikt z nas nie spodziewał się tragedii, która czyhała na nas za rogiem… Emilka ma 14 lat. Powinna chodzić do szkoły, cieszyć się beztroskim okresem młodości, żyć tak, jak jej rówieśnicy. Zamiast tego rozpoczęła walkę o życie. Walkę, którą możemy wygrać tylko z Twoją pomocą, o którą z serca prosimy…

Nie minęło jeszcze wiele czasu od diagnozy, a już prawie zapomnieliśmy, jak było wcześniej. Jak cudowne może być zwyczajne życie, jak mało ważne teraz wydają się dawne troski… We wrześniu okazało się, że nasza radosna, energiczna córeczka choruje na nowotwór. W jednej chwili świat się zawalił...

Ostra białaczka szpikowa postanowiła zrujnować wszystko, co budowaliśmy latami. Po otrzymaniu wyników usłyszeliśmy najgorszą diagnozę z możliwych  - ostra białaczka szpikowa. Córka od miesiąca przebywa w Publicznym Szpitalu Klinicznym w Szczecinie na oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Tu zaczęła walkę o życie.

Emilka Gryzel

Jest już po pierwszej dawce chemioterapii, którą bardzo źle znosi, ale nie poddaje się i dalej walczy. Rozpisane są już kolejne dawki chemii, jednakże lekarze zaznaczają, że dłuższe leczenie będzie wymagało częściowego pokrycia kosztów, na które nas nie stać. Stąd nasza prośba o wsparcie.

Emilka to radosna, pełna energii i chęci życia dziewczynka, która ma przed sobą wiele planów na przyszłość. Obecnie jest uczennicą klasy 8, jej marzeniem jest ukończenie szkoły i rozwijanie swojego talentu wokalnego. Nie możemy pozwolić, by nowotwór jej to wszystko odebrał. Musimy wierzyć, że wkrótce go pokona i będzie mogła po prostu wrócić do swojego dawnego życia.

Młodość nie powinna upływać na onkologii… Nie poddamy się, Emilka jest bardzo dzielna! Wiemy jednak, że tej walki nie wygramy sami. Dlatego dzisiaj, pełni nadziei zwracamy się do Ciebie. Zawalcz z nami o życie Emilki!

Rodzice

Pomogli

Ładuję...

Potrzebujący zweryfikowany przez Fundację Siepomaga
13 044 zł
Wsparło 167 osób
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0089920 Emilka