Zbiórka na leczenie Alexa w Mayo Clinic w USA

qbit12
organizator skarbonki

Witajcie. Ośmielam się Was prosić o wsparcie dla Alexa i sama wrzucam pierwszy grosz z jednej z kopert ślubnych. Zrezygnujcie z jednego piwka czy pizzy i pomóżcie aby On też mógł się cieszyć smakiem a co za tym idzie zdrówkiem! Potrzebujemy 15 000 USD

"Wygląda tak zdrowo. Pulchne policzki, słodkie usteczka. Całkiem o taki sobie,  fajny chłopczyk ten Wasz Alex. Często tak mówią, nie wiedząc jednak, jak z Alexem wygląda codzienność. Codzienność z synkiem, który „żyje powietrzem“."
"Badania pokazały, że organizm Alexa, z powodu niedoborów, bierze białko z samego siebie. Potocznie mówiąc zaczyna zjadać się sam. Alex jest na diecie niedoborowej i należy zrobić wszystko, aby jak najszybciej to zmienić. Kilku specjalistów wysnuło przypuszczenie, że chłopiec cierpi na eozynofilowe zapalenie przewodu pokarmowego. Nikt jednak nie potrafi tego do końca zdiagnozować ani tym bardziej leczyć. Jest jednak klinka w Stanach Zjednoczonych, która ma bardzo duże doświadczenie w hospitalizacji takich pacjentów. Specjaliści z Mayo Clinic chcą się podjąć leczenia Alexa jak najszybciej – wyznaczyli termin na wrzesień br. Koszt pobytu w szpitalu wraz z niezbędnymi badaniami wycenili na 15 000 USD, czyli ok. 60 000 PLN."

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
qbit12
Alex Miłaszewicz, 8 years
Jak długo dam radę?
0%
0 zł Supported by 0 people CEL: 200 ZŁ