Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

23. Finał WOŚP

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 2,942 people
123,601.29 zł (82.4%)

WOŚP

Warszawa, mazowieckie

Started: 18 December 2014
Ends: 25 January 2015

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Jak co roku będą wspierać nas także nasi internetowi przyjeciele, czyli wirtualni wolontariusze, którzy tak jak Ty będą organizować na naszą rzecz internetowe zbiórki. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców, a więc także i dzięki Tobie! Dziękujemy!

“Każdego roku temat Finału jest w gronie Fundacji pieczołowicie omawiany, a jego wybór uzależniony jest od aktualnych potrzeb w polskiej medycynie. Prowadzimy analizy i rozmowy z lekarzami różnych specjalności, z wybitnymi autorytetami w swoich dziedzinach, ale także w praktykami, którzy na co dzień pracują z pacjentami w szpitalach w całej Polsce. W tym roku postanowiliśmy ponownie zainteresować się oddziałami pediatrycznymi oraz onkologicznymi, aby podtrzymać wysokie standardy opieki medycznej, które udało się, m.in. dzięki wcześniejszym zakupom WOŚP, wypracować. Nie zapominamy oczywiście o seniorach. Już po raz trzeci pochylamy się nad geriatrią, aby także i ludzie starsi mogli dochodzić do zdrowia w godnych warunkach” - Jurek Owsiak.

WOŚP

Kolejny raz zbieramy pieniądze również na Siepomaga.pl. Siepomaga i PayU - nie pobierają prowizji z tytułu obsługi płatności przez użytkowników na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W przypadku wpłat przez PayPayl - operator pobiera prowizję 1,9%.

WOŚP

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 2,942 people
123,601.29 zł (82.4%)