Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

21. Finał WOŚP

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 3,968 people
102,279.87 zł (102.27%)

WOŚP

Warszawa, mazowieckie

Started: 19 December 2012
Ends: 16 January 2013

Kolejny raz zagraliśmy wspólnie dla WOŚP-u. Za zebrane  wtym roku fundusze kolejne oddziały szpitalne zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt, żeby dzieci mogły otrzymać jak najlepszą pomoc. Mamy wielu specjalistów, którzy ratują zdrowie i życie maluszków, ale bez narzędzi, jakimi jest nowoczesny sprzęt często nie mogą pomóc szybciej, lepiej. Dlatego przez ten jeden dzień w roku pomagamy im pomagać!

W tym roku także seniorzy otrzymali pomoc - oddziały geriatryczne zostały doposażone w łóżka i sprzęty, żeby jesień życia ich pacjentów przebiegała z godnością i bez bólu.

Licznik rozkręcony do czerwoności - to zasługa wszystkich, którzy wzięli udział w największej orkiestrze świata. Nie wiemy, ile serc zagrało tego dnia, jednak wiemy, że ich temperatura mimo zimowego dnia była wysoka. My gramy internetowo i tutaj wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy dorzucili się do zbiórki, a także tych, którzy wzięli sprawy w swoje ręce i sami założyli swoje zbiórki: blogerzy, społeczności, banki, miasta, i wielu wielu innych. Niech dobro do Was wraca!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 3,968 people
102,279.87 zł (102.27%)