Gdy myślimy o realizacji marzeń, nie jesteśmy nigdy sami

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 257 people
5,010 zł (100.2%)

Sopot, pomorskie

Started: 14 November 2010
Ends: 09 January 2011

Pomimo przeciwnościom losu i długiego oczekiwania Agaty na wyjazd do Disneylandu, marzenie spełniło się w ostatnim tygodniu września 2012 roku. Wcześniej Agata była mocno osłabiona i lekarz prowadzący nie wydał zgody na wyjazd.


Największe wrażenie na nastolatce zrobiła atrakcja znajdująca się w parku Walt Disney Studio, która nazywała się "Winda". W kolejce do "Windy" Agata nie przestawała zastanawiać się jak to będzie, gdy już usiądzie i gdy zabawa się rozpocznie. Okazało się, że było przerażająco, ale jednocześnie bezpiecznie i z dużą dawką pozytywnych emocji. Marzycielka była bardzo szczęśliwa, że przełamała swój strach i skorzystała z tej atrakcji.

Wyjazd Agaty do Disneylandu, a tym samym spełnienie największego marzenia nastolatki możliwe było dzięki portalowi Siepomaga.  Dziękujemy Siepomaga za zebranie pieniędzy niezbędnych do zorganizowania tego marzenia oraz serdeczne podziękowania dla osób, które przekazały pieniądze przez portal Siepomaga. Radość i uśmiech marzycielki są najszczerszym podziękowaniem dla Darczyńców. Dziękujemy!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 257 people
5,010 zł (100.2%)