Tylko doktor Paley może uratować przyszłość Oli! Pomocy!

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 800 people
97,605 zł (103.78%)
Goal
Operacja w Paley European Institute

Aleksandra Sałańska, 13 years

Sulejówek, mazowieckie

Rozszczep kręgosłupa

Started: 19 June 2020
Ends: 05 August 2020

Ola jest naszym największym szczęściem, motywacją i wzorem do naśladowania. Od momentu jej narodzin wiedzieliśmy, że będzie ciężko, ale wiedzieliśmy też, że zrobimy wszystko, by była zdrowa i szczęśliwa... Nasza walka o to trwa już 13 lat.

Ola ma teraz 13 lat. Kiedy rozmawiamy z nią o operacji, słyszymy jedno – nie boi się jej, bo chce jednego – być sprawna. Wie, że operacja będzie wiązała się z bólem, ale ten ból wynagrodzi jej jedno – sprawność. To my boimy się bardziej, niż ona...

Aleksandra Sałańska

Nasza córeczka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Od pierwszej doby życia walczyliśmy o sprawność Oli – niedługo po porodzie odbyła się pierwsza operacja – operacja plastyki przepukliny. Przez cały czas od urodzenia byliśmy pod opieką szpitali. Po dwóch miesiącach trzeba było operować po raz kolejny, a potem gdy Ola miała 5 lat. 

Ola przechodzi rehabilitację, która pomaga w utrzymaniu jak najlepszego stanu zdrowia. Obecnie chodzi o kulach. W 2019 roku przeszła operację odkotwiczenia rdzenia kręgowego. Od tamtej pory trudności w chodzeniu Oli się powiększyły, ale za to córka zaczęła szybciej rosnąć. To jednak ma swoje konsekwencje...

W maju skierowano nas na konsultację w Paley European Institute. Tam dano nam nadzieję. Ola może zacząć swobodnie chodzić! Koszt takiej operacji znacznie przewyższa jednak nasze możliwości, ale wiemy, że musimy zawalczyć.

Dlatego w akcie desperacji zwracamy się do Ciebie z błaganiem o pomoc!

Uratuj z nami nasze dziecko!

Rodzice Oli

➡️ Weź udział w licytacjach i pomóż Oli: Licytacje dla Oli Sałańskiej na operację

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 800 people
97,605 zł (103.78%)