Koncerty dla Alicji.

szafran
organizator skarbonki

Rock n roll, 

Jestem Szafran z krakowskiego zespołu rockowego Axis Mundi. Wspólnie z chłopakami z zespołu postanowiliśmy zagrać w liceach parę koncertów dla Alicji. Alicja jest 16-letnią dziewcznyną, która potrzebuje wsparcia do odparcia raka. Tutaj jest miejsce, żeby spełnić jej marzenie, którym jest zdobycie pieniędzy na protezę nogi, aby móc chodzić. 

Jeśli to czytasz i podoba Ci się idea zbierania kasy dla potrzebujących przez granie koncertów, to chcę, żebyś teraz wrzucił coś do tej skarbonki. Jeśli nie, to idź na spacer i przemyśl sprawę. 

Pierwszy występ odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym w Olkuszu w ten piątek 04.04.2014 o godz.9:55. Zapraszamy każdego, kto ma blisko, do posłuchania koncertu i osobistego dorzucenia się do skarbonek. 

Dla wszystkich darczyńców OGROMNE PODZIEKOWANIA, a w nadchodzący weekend nie zapomnijcie obejrzeć zdjęć z tego koncertu. Będzie je można zobaczyć na stronie wydarzenia utworzonego dla Alicji, do którego polubienia serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/718001358227058/85 6208054406387/?notif_t=like


Z muzycznym pozdrowieniem
Szafran, Janek, Miro - 

Axis Mundi.

PS. Wpłać coś - dostaniesz miłą wiadomość z podziękowaniami!

Wsparli

1 213,51 zł

Anonimowy Pomagacz

I LO w Olkuszu:Dyrekcja,Grono Pedagogiczne,Uczniowie,Rodzice, Pracownicy Szkoły życzymy powodzenia, trzymamy mocno kciuki, nie poddawaj się!!!
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
szafran
Alicja Wiśniewska
Dać rakowi w kość
121%
1,213.51 zł Supported by 1 person CEL: 1,000 ZŁ