URODZINOWY PREZENT OD ALICJI DLA ALICJI

Agnieszka
organizator skarbonki
Moja córeczka Alicja kończy 22 października 5 lat. Pomijając nękające ją liczne infekcje i problemy alergiczne jest zdrowym, kochanym, ślicznym, mądrym i wrażliwym dzieckiem. Sądzę, że te Jej 5-te urodzinki są dobrą okazją, aby pokazać Jej jak fajne jest pomaganie i ile to może dać radości.
Pomóżcie mi, proszę, pokazać mojemu dziecku dobro. Niech mam możliwość udowonienia mojej Alicji, że są jeszcze na tym świecie dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los innych. Niech ma możliwość przekonania się, że gdyby Jej coś groziło, znajdą się ludzie o dobrym sercu, którzy potrafią pomagać i Jej również mogliby pomóc.
Niech moja Alicja ma okazję pomóc małej Alicji w krainie serc.
Bardzo proszę Was chociaż o symboliczne wpłaty zamiast słodyczy, maskotek czy innych niespodzianek. Pomóżcie nam przyczynić się do poprawy życia dzieciątka, które jest jeszcze bardzo malutkie, a los dał mu już tyle bólu i cierpienia.
Chcemy podzielic się urodzinowymi prezentami z dziewczynką, która ma to samo piękne imię, co nasza córeczka ;).  Ze swojej strony zobwiązuję się do zrekompensowania tego mojemu dziecku ;).
Naprawdę bardzo zależy mi na tym, aby 22 października te dwie Alicje otrzymały coś, co przyczyni się do tego, że się uśmiechną. Czy jest coś cenniejszego niż szczery uśmiech dziecka wyrażający zadowolenie...? Mam nadzieję, że da Wam satysfakcję wyobrażenie sobie Ich radości i wdzięczności...
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Agnieszka
Alicja Włodarczyk
Alicja w krainie serc
0%
0 zł Supported by 0 people CEL: 100 ZŁ