Okienko w sercu Antka

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 162 people
13,625 zł (68.12%)
Goal
Operacja wady serca w Niemczech

Antoni Kletschka

Kazimierza Wielka, świętokrzyskie

Started: 17 July 2012
Ends: 18 October 2012

Operacja serca Antka odbyła się 23 października. O 7 rano zwieźliśmy go na blok operacyjny, a już o 10 mogliśmy wejść do niego na Intensywną Terapię. Operacja odbyła się bez żadnych komplikacji, na IT spędziliśmy 2 doby, a już w 5 dobie po operacji mogliśmy zabrać naszego synka do Ronald McDonald's House.

3 listopada wróciliśmy szczęśliwie do domu. Ponad pół roku po operacji Antek czuje się wspaniale i rozwija jak najbardziej prawidłowo. Ma 6,5 zęba, a na sofę wspina się w 1,5 sekundy. Jest ogromnie ciekawy świata, radosny i bardzo towarzyski - wszystkich zaczepia, do wszystkich się uśmiecha, nikogo się nie wstydzi.

Co do spraw sercowych, na kontrolnym echu pół roku po operacji usłyszeliśmy od pani doktor wykonującej badanie, że gdyby nie blizna, nigdy nie uwierzyłaby, że dziecko jest po operacji serca. Nie wiedziałaby też, jaką nasz synek miał wadę, serce Antosia wygląda i pracuje jak serca innych, zdrowych dzieci.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy nam pomogli - dzięki Wam ta historia kończy się tak wspaniale. DZIĘKUJEMY!

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 162 people
13,625 zł (68.12%)