Zbiórka pieniędzy na odnowę przedszkola w Tanzanii

f_emmefatale
organizator skarbonki

Witajcie!

W jestem studentką V roku Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej ASP. W ramach projektu 'poprawiania otoczenia wokół nas bez kupowania/robienia nowych przedmiotów' zadanego w Pracowni Projektowania Alternatywnego - ja - projektantka - człowiek, którego zawód polega na tworzeniu materii, chciałabym stworzyć coś niematerialnego i uszczęśliwić w ten sposób ludzi.

Jako, że nigdy nie były mi obojetne problemy ludzi z biedniejszych krajów, którzy nie mają dostępu do wody, sanitariatów, żywności, czy edukacji, ogłaszam zbiórkę pieniędzy, by im choćby w małym stopniu pomóc.

Siedzimy w ciepłych domach przed komputerem - możemy się najjeść do syta, napić się wody, wziać prysznic, studiować - proszę pomóżmy tym, którzy tego nie mają - wpłacająć choćby złotówkę - mamy konta internetowe, jest to dla nas miminalny wysiłek - te dzieci muszą przechodzić kilometry z karnistrami wody na głowie - dla nas pomóc im, to tylko jedno kliknięcie.

Wyznaczyłam sobie dość osiągalną kwotę - 200zł. Co tydzień będę sprawdzać stan darowizn i dokumentować je na potrzeby projektu.
Jeśli jednak edukacja dzieci z Tanzanii Cię nie interesuje, to może choć wsparcie mojego projektu na ASP, będzie dobrym argumentem, by wysłać choć złotówkę - jeden pieniążek, a dwa cele :)

Wsparli

10 zł

Anonymous

5 zł

Centuś z Karkówki

Bo w dzieciach siła narodów!
7 zł

Anonymous

15 zł

Blabla

5 zł

Anonymous

X zł

Anonimowy Pomagacz

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
77%
155 zł Supported by 15 people CEL: 200 ZŁ