Choroba zabija moją mamę! Pomożesz jej przeżyć?

Bernadetta Klajnert
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 26 people
815 zł (1,82%)
Goal
Leczenie wspomagające – roczna kuracja olejem CBD

Bernadetta Klajnert

Zielona Góra, lubuskie

Glejak IV stopnia

Ends: 26 June 2019

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Pani Bernadetty. Cała jej rodzina i wszyscy najbliżsi do końca mieli nadzieję, że glejaka uda się pokonać. Stało się inaczej... Przesyłamy najszczersze kondolencje wszystkim, których dotknęła śmierć Pani Bernadetty.

---------------------------------------

Choroba wdarła się w nasz świat nagle, z dnia na dzień. Moja mama dostała ataku padaczki. Przebywała wtedy w ogrodzie. Została zabrana karetką do szpitala. Od tego momentu zaczęło się diagnozowanie i szukanie przez przyczyny. W taki sposób dowiedzieliśmy się o chorobie mamy. Diagnoza – nowotwór złośliwy mózgu, płat skroniowy… To było w 2014 roku. Cały czas walczymy.

Mama ma 57 lat. Przed chorobą była aktywna, pracowała zawodowo, dbała o nasz rodzinny dom. Jest osobą niezwykle życzliwą, otwartą na drugiego człowieka, wspaniałą mamą, a teraz, gdy posiada wnuki – cudowną babcią.

Obecnie leczona jest chemioterapią, jeździmy na kontrole do Bydgoszczy. Medyczna marihuana – olej CBD – to nasze drugie, wspomagające uderzenie w chorobę. Proszę o pomoc dla mojej mamy! Walczę ze wszystkich sił o to, by z nami była...

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 26 people
815 zł (1,82%)