Wybiegajmy studnie w Sudanie Poldniowym

Łukasz Szatrow
organizator skarbonki

Witajcie,

Do 31 września będę uczestniczył w różnych sportowych wydarzeniach jako Ambasador Kampanii Wodnej PAH.

Aktualizacja:

Ostatnim wydarzeniem w którym biorę udział wraz z Mariuszem Włodarskim zbierając pieniądze na studnię jest wyprawa rowerowa Barcelona - Costa Brava - Pireneje - Lazurowe Wybrzeże - Alpy (z przełęczą Col de l’seran) w dniach 9.09 - 26.09. Będziemy na bieżący aktualizować tą wyprawę na profilu FB "gorystyka" i naszych prywatnych profilach.

Po drodzę jeszcze będą moje urodziny dnia 19.08 więc jeżeli chcesz mi sprawić prezent to wsparcie tej akcji będzie najlepszym z prezentów :)

Dlaczego to robie ? Na świecie 780 milionów ludzi nie ma dostępu do wody pitnej. Ciężko to sobie wyobrazić ? Zgadza się, ale taka jest codzienność min. w Sudanie Południowym gdzie to dzieci i kobiety są odpowiedzialne za zdobycie wody. Jako ten dla którego jest to kwestia odkręcenia butelki z wodą poczułem się zobowiązany do pomocy.

Najlepiej mnie wesprzecie wspomagając nawet najdrobniejszą kwotą, która będzie symboliczną cegiełką do budowy studni w Sudanie Południowym. Będzie to też dla mnie najlepszy prezent urodzinowy :) Zachęcam do przyłączenia się i/albo kibicowanie będzie bardzo motywujące !

Dzięki i pozdro,

Łukasz Szatrow

   

         

Wsparli

150 zł

Akwila Dokuczliwa

100 zł

Kasia

wszystkiego najlepszego Łuki
230 zł

Anonimowy Pomagacz

Kiedy następny start albo inicjatywa ?
50 zł

Anonymous

Kibicujemy. Kiedy następny start ?
10 zł

Violka

Damy radę !
100 zł

Anonymous

Dasz rade !

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
65%
650 zł Supported by 7 people CEL: 1,000 ZŁ