Another kilometers, for the next hearts !

Daniel Jakimiuk
organizator skarbonki
Wierzę, modlę się i kocham! Boże dopomóż!

Chwała Bogu!

Witajcie!

Od ponad roku trenuje triathlon. W tej chwili jestem w trakcie przygotowań do mojego drugiego sezonu 2015/16. Jeden sezon już za mną, odnotowałem w nim 3 starty. Dwa udane na dystansie olimpijskim i jeden nieudany na dystanie 1/2 Ironman. Ponadto stratowałem z powodzeniem w 5 półmaratonach, na każdym kolejnym bijąc swój rekord życiowy... Z kąd siła, z kąd zdrowie, u słabego człoweka?

Na tej drodze, nie jestem sam! Jest ze  mną Bóg! Każdy trening zaczynam modlitwą, przeprowadzamy w modlitwie i kończę modlitwą. Modlitwa Jezusowa mnie prowadzi przez każdy kilometr mojej drogi. Wiem, że bez Boga, jego pomocy i miłości nigdy bym nie osiągnął tego co osiągnąłem. Nasz Pan i Zbawiciel jest naszą Drogą! Idźmy więc przez życie na Jego chwałę i nieśmy miłość dla drugich ludzi! Na tej drodze ciągle pytam Pana jak mogę mu się odwdzięczyć za tak wielkie miłosierdzie... Panie jak, ja grzeszny mogę Ci się odwdzięczyć?! Co mogę Ci dać? Dziękuję i Chwalę Cię tak często jak potrafię! Tak też dotarłem tu i postanowiłem, że spróbuję pomoc innym, braciom i siostrom, moim bliźnim. Spróbuje podzielić się miłością i wiarą. Panie Boże dopomóż! Panie Boże prowadź! Panie Boże błogosław i daj siłę i zdrowię wszystkim którzy tego potrzebują! Boże w dobie prawda, w tobie siła, w tobie życie! Kocha Cię

Celami głównymi na ten sezon jest pokonać dystans Ironman 24.07.2016 w Poznaniu w cyklu Challegne i 1/2 IM w 07.08.2016 w Gdyniu w cYKLU IRONMAN 70.3. Do tego kilka innych startów na mniejszych imprezach. Do tego wydarzenia się przygotowuje. Przede mną wiele kilometrów i chce żeby każdy był symboliczną złotówką dla tych, którzy potrzebują. Postanowiłem więc pomagać komuś w każdym miesiącu treningu i przebywać minimum 1000 km, pływając, jadać na rowerze i biegnąc. Wiem, że z pomocą Bożą, z wiarą i miłością wszystko jest możliwe!

Proszę was wszystkich o pomoc i wsparcie!

W listopadzie dotrzymałem słowa, przebyłem 1204 km! Udało się nam pomóc Zuzi! - https://www.siepomaga.pl/r/zbogiemwtriathlonowejpo drozy    Na ile mogliśmy pomogliśmy też Frankowi - https://www.siepomaga.pl/r/zbogiemprzeztriathlon (oczywiście zbórka trwa!)

Zaczął się grudzień nowy miesiąc, nowe kilmoetry, nowe serduszka potrzebujące pomocy!

Jezu Chryste, nasz Panie, powiedziałeś nam: "Proście, a dane wam będzie, szukajcie, a znajdziecie, dobijajcie się, a otworzone wam będzie!" (Łk 11, 9).

Proszę więc Panie, prosze o doproczyńców, proszę o pomoc dla serca Fanka. Zbaw jego duszę i zamieszkaj, w jego jakże potrzeującym tego, sercu

Wsparli

10 zł

Anonymous

IC XC NI KA
20 zł

joannafilipczuk

już tak niewiele zostało do zebrania :) Pan Nasz czuwa. Wierzmy i módlmy się!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

joannafilipczuk

Niech Pan Bóg czuwa nad Tobą maluszku :)
10 zł

Anonymous

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Daniel Jakimiuk
Franciszek Sobieraj, 6 years
Uratujmy serduszko Franka
70%
70 zł Supported by 5 people CEL: 100 ZŁ