Zbiórka archiwalna
You can donate to the current cause
Current cause progress
2,539 zł (22.09%)
Donate
Show Hide

❗️3 sierpnia kończy jej się czas! Niewidoma Daria potrzebuje pomocy...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 59 people
5,745 zł (100%)
Goal
rehabilitacja na turnusie, by Daria mogła chodzić

Daria Szczepańska, 21 years

Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Mózgowe Porażenie Dziecięce, ślepota

Started: 27 June 2019
Ends: 23 July 2019

Kochani, turnus rehabilitacyjny w  Ośrodku Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Tratwie za nami. I to dzięki Wam tam Daria była. Miała pełne 4 godziny dziennie ćwiczeń, bardzo dzielnie i chętnie ćwiczyła.

Widoczne są bardzo duże postępy. Chociaż dużo jeszcze przed nami, ale Panie rehabilitantki są zadowolone z postępów Darii. Zaczęła być bardziej pewna siebie, powoli zaczyna się nie bać i chodzić samodzielnie. Poza tym ćwiczenia w kombinezonie Therasuit uczyły ją prawidłowego chodu, Daria miała terapię stóp, masaż blizn, aby skóra była elastyczna w tych miejscach, gimnastykę na sali, aby pracować nad przykurczami w mięśniach nóg, terapię master i integrację sensoryczną, uprawniająca m.in równowagę, czynne pionizujące zajęcia w tzw " pająku" oraz dogoterapię z Melą która wprowadza bardzo dużo pozytywnych emocji.

Walka o zdrowie Darii wciąż trwa, ale dzięki Wam na pewno będzie łatwiejsza!

Daria Szczepańska

Bardzo dziękuję wszystkim Darczyńcom za pomoc w uzyskaniu potrzebnych środków na operację i rehabilitację. Dzięki Państwa wsparciu Daria lepiej chodzi i jest szczęśliwsza. Mimo, że nie widzi, to jej życie nabrało kolorowych barw.

Przed nami jeszcze wiele takich turnusów, więc mam nadzieję, że zechcecie towarzyszyć nam w nabieraniu nowych umiejętności i dążeniu do sprawności, o jakiej Daria całe życie marzyła. Bez waszego wsparcia byłoby to niemożliwe.

Mama Darii - Katarzyna Kunicka

Loading...

100 zł

P.U.H. POL-AND

1 zł

Telarm

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 59 people
5,745 zł (100%)