Fear and cancer in Tymek's eyes... only until 19th of March we have time to save him!

Goal: cancer treatment in Memorial Sloan Kettering Cancer Center (USA))
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 19 153 people
618 481 zł (101,78%)

Tymoteusz Szczykowski, 3 years

Wrocław, dolnośląskie

Retinoblastoma - eye cancer in stage IV

Started: 01 March 2018
Ends: 19 March 2018

Zobacz wszystkie zbiórki

Result

Wiadomość od mamy Tymka:

22 marca. Za nami dzień badań i wielkich nadziei. Spotkanie z doktorem Abramsonem, człowiekiem, który opracował metodę chemii dotętniczej. Cudowny, ciepły człowiek. Jeszcze nigdy nie byłam tak spokojna podczas badania, ale to dlatego, że serce matki czuje, kiedy życie jej dziecka jest w najlepszych rękach na świecie. Po badaniu usłyszeliśmy, że zostanie zastosowana chemia dotętnicza. Chemia ta podawana jest w drugim szpitalu przez neurochirurga. Pierwszy raz nasz synek dostanie ją w środę, 28 marca. Kolejne będą podawane co miesiąc.  

Koszt jednej wynosi aż 100 000 zł. Doktor Abramson zdecydował, że Tymek będzie potrzebował 4 dawek. To oznacza, że do końca kwietnia musimy zebrać aż 400 tysięcy złotych!! Po raz kolejny musimy zwrócić się do Was o pomoc. Bez Waszej dotychczasowej pomocy, Tymek 19 marca miałby usunięte oczko. Dzięki Wam się udało i teraz walczymy dalej.

Patrzę w te dwa małe oczka i powtarzam jak bardzo je kocham. Dziękuję za każdą wpłatę, za to że możemy tu być, za modlitwę, za słowa wsparcia. I błagam Was – pomóżcie nam zebrać brakujące środki na dalsze leczenie! Dzięki Wam Tymek zobaczy, jak piękny jest świat i ile dobra jest wokół nas!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 19 153 people
618 481 zł (101,78%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość