Pomóż nam odczarować Kornelkę

AB
organizator skarbonki
AB

Za górami, za lasami w jednym z najwspanialszych zamków a mianowicie w Malborku nastał czas radosny. Śmiech, promienne pieśni, echo słów „gratulujemy” rozbrzmiewały w każdej komnacie i dalej niosły się poza mury zamczyska wraz z promieniami słońca. Narodziła się bowiem długo wyczekiwana księżniczka o pięknych ciemnych niczym dwa węgielki oczach i magicznym uśmiechu, który topił serce każdemu. Księżniczce nadano imię Kornelia.
I tak zaczęły się przygotowania do wielkiej fety. Do bliższych sąsiadów wysłano gońców z zaproszeniami . Do tych dalszych posłano niezliczone ilości białych gołębi. Radosna wieść o cudownej księżniczce docierała coraz dalej i dalej…
Tymczasem na zamku było gwarno od przygotowań: stukot naczyń, tupot nóg, chichot młodych dam strojących się i pudrujących noski.
Nie wszystkim niestety wszechobecna radość podobała się. Na dziedzińcu zamczyska radosna mama przeglądała się w szkle wody studni. Nagle ujrzała dziwna postać już nie taka radosna , która powiedziała złowieszczo: magia jest tylko dla mnie, ale uśmiechu jej nie odbiorę!
Minęło kilka miesięcy. Mama księżniczki dopiero wtedy zrozumiała słowa niedobrej wróżki…
Na Kornelkę rzucono czar straszny. Dziewczynka nie siedzi, nie chodzi i nie mówi... Została zamknięta w swoim ciele. Jej radość życia jednak pozostała w magicznym uśmiechu.
Potrzebujemy wielu dobrych wróżek, aby zdjąć ten straszny czar z dziewczynki.
Zostaniesz dobrą wróżką Kornelki?

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
106%
531 zł Supported by 74 people CEL: 500 ZŁ