Możemy uratować oczko Dominika

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 644 people
25,500.48 zł (102%)
Goal
Leczenie celowaną nierefundowaną chemią w klinice w Essen w Niemczech

Dominik Kamiński

Kwidzyn, pomorskie

Nowowtwór oczu - siatkówczak

Started: 21 January 2015
Ends: 03 March 2015

ATC Classification System L01AA03

W marcu 2015 roku Dominik otrzymał 3 dawkę chemioterapii w klinice w Essen. Po badaniu 7 kwietnia okazało się, że leczenia zadziałało, nie było żadnych aktywnych guzów. Tym samym leczenie zostało zakończone, pozostało tylko kontrolować oczko, czy nic złego w nim się nie dzieje.

6 maja 2015 r., pierwsza kontrola po zakończeniu leczenia... Niestety, tym razem nie mamy dobrych wieści. W lewym oczku pomimo kuracji kosztownym lekiem nowotwor dalej sieje spustoszenie, nastąpiła wieloogniskowa wznowa i niestety Dominiś będzie musiał "oddać" swoje lewe oczko... Zajęte przez nowotwór oko zostanie usunięte wraz z tym pasożytem. Bardzo nam jest przykro z tego powodu, dzisiejszy dzień na pewno długo pozostanie w naszej pamięci jako jeden ze smutniejszych.

Dziękujemy Wam wszystkim za dotychczazowe wsparcie - jest to dla nas bardzo ważne, bo przecież walka trwa nadal, a Dominik będzie miał ocalone drugie oczko, które na chwilę obecną dobrze rokuje na przyszłość. Lekarze dają duże szanse, że wszystko z tym oczkiem będzie dobrze.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 644 people
25,500.48 zł (102%)