Nowe stópki dla Małgosi.

Eliszebeth
organizator skarbonki

 Witaj! Pomagam zbierać pieniążki na stópki dla trzyletniej Małgosi. Ośmielam się Ciebie prosić o wsparcie.

Otóż Małgosia ma 3 latka. Urodziła się jako wcześniak, w 31 tygodniu ciąży, ważąc zaledwie 1,1 kg. W okresie okołoporodowym zdiagnozowano u niej: hipotrofię, wylewy dokomorowe II i III stopnia, stopy końsko-szpotawe, przykurcze nadgarstków, wadę serca w postaci ubytku w przegrodzie międzykomorowej, retinopatię wcześniaczą oraz obniżone napięcie mięśniowe.

 

W efekcie systematycznego leczenia oraz intensywnej rehabilitacji, Małgosia pokonała większość swoich problemów zdrowotnych i obecnie emocjonalnie oraz intelektualnie rozwija się prawidłowo. Naszym największym zmartwieniem są jej stópki, których korekcja, mimo trzech operacji, jest niezadowalająca.

 

Potrzebna jest ostatnia, korygująca deformacje operacja, bez której prawidłowy rozwój stópek dziewczynki nie będzie możliwy. Koszt takiej operacji wraz z niezbędną rehabilitacją to 9000 złotych.

Niestety NFZ nie pokryje jej kosztów ponieważ wyczerpały się już limity. Można się oczywiście zapisać i czekać, czas jednak w tym przypadku działa na niekorzyść Małgosi, nogi bowiem wciąż rosną i deformują się. Bez odpowiedniej korekcji, wada się pogłębi.

 

 Małgosia marzy o tym, aby mieć sprawne nóżki. Jeśli pragniecie wspomóc sfinansowanie operacji Małgosi – po prostu to zróbcie. Dajcie szansę, aby jej marzenia stały się bardziej przyziemne. Wstraczy, że wpłacisz daną kwotę np: 10 zł.

Pozdrawiam.

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Eliszebeth
Małgorzata Suchodolska
Nowe stópki dla Małgosi
0%
0 zł Supported by 0 people CEL: 500 ZŁ