Moje własne okno na świat

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 57 people
1,900 zł (100%)
Goal
Telewizor

Kornelia Stupeń

Brzeg, opolskie

Guz Wilmsa - nerczak zarodkowy - nephroblastoma III stopnia

Started: 07 May 2015
Ends: 09 June 2015

Kornelia uwielbia księżniczki i przyrodę – zwierzęta i kwiaty. W przerwach między kolejnymi pobytami w szpitalu, dziewczynka spędza czas w swoim księżniczkowym pokoju.  Do pełni szczęścia Kornelii brakowało telewizora, na którym mogłaby oglądać bajki o ulubionych księżniczkach oraz programy przyrodnicze, dzięki którym Kornelia lepiej pozna otaczający ją świat.

Kiedy wymarzony telewizor dojechał do Kornelii dziewczynka bardzo się ucieszyła. Jesień i chłodne dni pomiędzy chemioterapią Kornelia będzie spędzać w domu dlatego nowy płaski telewizor bardzo jej się przyda. Będzie mogła na nim oglądać ulubione programy i filmy kiedy tylko zapragnie. Oprócz tego Kornelia otrzymała upragnioną i wymarzoną od dawna zabawkę interaktywną – Furby Boom.  

Jak to powiedziała mama „Kornelia była przeszczęśliwa” z otrzymanych prezentów. Za radość Kornelii dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia jej marzeń, przede wszystkim darczyńcom, którzy za pośrednictwem portalu siepomaga wsparli cel Kornelii. Dziękujemy.

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 57 people
1,900 zł (100%)