Pomóżmy małej Ani!

panna_anna
organizator skarbonki

Kochani,

 

Właśnie startujemy z projektem "Fajna Życiówka" i z tej okazji chcielibyśmy pomoć małej Ani, która czeka na operację serca. 

 

Kilka słów o nas na początek.

Ania, w środowisku biegowym znana jako Panna Anna, blogerka (pannaannabiega.pl), dziennikarka (Be Active, Polska Biega), biegaczka, promotorka zdrowego trybu życia oraz Konrad, podróżnik i zapalony biegacz, na co dzień projektant jachtów.

 

Każdą wolną chwilę poświęcamy na nasze największe pasje: bieganie i podróżowanie. Najchętniej łączymy jedno z drugim. Przed nami trudne zadanie: pomyśleliśmy, że najwyższy czas, by do naszego teamu dołączyła świeża krew. Czekamy na małego podróżnika! 

 

Stworzyliśmy projekt Fajna Życiówka, za pomocą którego chcemy pokazać, że "życiówka" to nie tylko najlepszy wynik danego biegacza na określonym dystansie, ale przede wszystkim bieg jego marzeń, bieg jego życia. Więcej na temat samego projektu znajdziecie pod linkiem: http://pannaannabiega.pl/lifestyle/fajna-zyciowka- kierunek-grenlandia/

I właśnie dlatego chcielibyśmy przy tej okazji pomóc i przyczynić się do ratowania życia Ani, która tego bardzo potrzebuje.  Niech to będzie Fajna Życiówka również dla niej!

 

 

Postanowiliśmy pomóc Ani, której nie znamy, nie jest z nami w żaden sposób powiązana, ale sami za kilka miesięcy będziemy rodzicami i już teraz bardzo mocno czujemy, jak wielkim marzeniem każdej mamy i taty jest to, by ich dziecko było zdrowe.

 

Bardzo prosimy wszystkich, którzy nas znają, czytają, biegają z nami - o pomoc! Każda złotówka ma znaczenie. Liczymy też na wsparcie firm, które nas znają. Na dobry początek wpłacamy na konto pieniądze i liczymy na to, że nam pomożecie!

 

Z góry bardzo dziękujemy!

Wsparli

8 zł

em

:)
X zł

Maryś

20 zł

Anonymous

20 zł

Dorota

10 zł

Anonymous

30 zł

Ania

Trzymaj się Malutka :)

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
27%
2,768 zł Supported by 54 people CEL: 10,000 ZŁ