Dla dzieciaków :) od fanów :)

Tomasz Załucki
organizator skarbonki

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Swoją działalność zaczynaliśmy od ratowania życia noworodków chorych na serce. Po 20 latach nadal priorytetem w naszych działaniach jest noworodek. W tym roku skoncentrujemy się nad opieką medyczną nad wcześniakami, ale także pochylimy się nad zdrowiem chorej na cukrzycę mamy w ciąży,


nad którą roztaczamy już od kilku lat opiekę związaną z zagrożeniem, jakie niesie ta choroba.

Technologie ratowania życia i leczenia dzieci rozwijają się w kosmicznym tempie. Dzięki temu dziś lekarze mogą podejmować się coraz to nowych, jeszcze niedawno niemożliwych do zrealizowania, wyzwań.

Opieka nad wcześniakiem to kompleksowa diagnostyka i leczenie dzieci z wieloma dysfunkcjami, wadami i ogromnymi problemami zdrowotnymi.

Nowoczesne technologie sprawiają, że leczenie to coraz częściej jest skuteczne, co jest największym szczęściem dla rodziców tych najmniejszych noworodków. Nad właśnie takimi technologiami chcemy się w tym roku pochylić!


Damy rade!
http://www.facebook.com/PiotrFlorczak
 

Wsparli

2 zł

Anonymous

2,50 zł

Anonymous

Siema!
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
2%
4.50 zł Supported by 2 people CEL: 200 ZŁ