Uderzyć marzeniem w raka

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 29 people
1,700 zł (100%)
Goal
Zakup konsoli telewizyjnej - Xbox Kinect z grami ruchowymi

Swarzędz, wielkopolskie

Guz nadnercza

Started: 18 December 2013
Ends: 03 January 2014

W poniedziałek 24 marca, podczas Podróży Spełnionych Fantazji, spełniło się marzenie 6-letniej Nikoli ze Swarzędza. Nikola walczy z guzem nadnercza z przerzutami do szpiku i kości. W szpitalu Nikola poznała konsolę telewizyjną i od tamtej pory jej marzeniem było posiadanie konsoli Xbox Kinect w domu. Drugą fantazją dziewczynki był telewizor, aby mogła grać na konsoli i oglądać ulubione programy kiedy tylko zapragnie.

Nikola jest bardzo wesołą dziewczynką. Od początku przywitała nas uśmiechem. Zaprosiła wolontariuszki do swojego pokoju, gdzie znajdowało się bardzo dużo pluszowych misiów, które dziewczynka dostała podczas urodzinowej akcji. Nikola na urodziny zażyczyła sobie otrzymać jak najwięcej kartek z życzeniami urodzinowymi. Mama poprosiła znajomych o pomoc. Oni wrzucili informację na portale społecznościowe. I tak Nikola dostała ponad pół miliona pocztówek wraz z innymi prezentami i upominkami.

Nikola bardzo ucieszyła się z konsoli. Dziewczyny od razu podłączyły ją do nowego telewizora i zaczęła się fantastyczna zabawa. Wolontariuszki zmierzyły się z Nikolą w różnych dyscyplinach sportowych. Najbardziej spodobała się dziewczynce gra w dwa ognie. Trzeba było uciekać przed rzucanymi w zawodnika piłkami. Nikola wygrała wszystkie zawody. Śmiechu było przy tym co niemiara.

Telewizor został zamontowany w pokoju dziewczynki, aby leżąc w łóżku mogła bez wstawania oglądać ulubione bajki.

Serdecznie dziękujemy 

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 29 people
1,700 zł (100%)