Marzenie calineczki

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 4 people
801 zł (100.12%)
Goal
Zakup przenośnego odtwarzacza DVD wraz z bajkami

Limanowa, małopolskie

Zespół Di George’a - choroba genetyczna

Started: 26 February 2014
Ends: 03 March 2014

Marzenie Wiktorii spełniło się podczas marcowej Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady. Odwiedziliśmy Wiktorię w szpitalu w Krakowie, gdzie była przygotowywana do przeszczepu szpiku.

Wiktoria była dosłownie dzień przed rozpoczęciem przygotowań do przeszczepu szpiku, który ma pomóc w walce z jej skomplikowanymi chorobami. Niestety tylko jedna osoba mogła odwiedzić Wiktorię na oddziale, ale nie przeszkodziło to w spotkaniu „przez szybę” z resztą wolontariuszek.

Otwieranie prezentów także odbyło się w wyjątkowy sposób – po jednej stronie wolontariuszki pokazywały i otwierały prezent, po drugiej Wiktoria z jedną z wolontariuszek podskakiwały z radości na widok prezentów. Przenośne DVD wraz zestawem bajek i ulubionego serialu „Rodzinka.pl” przyda się podczas długiego pobytu po przeszczepie w szpitalu. Pluszaki i zestaw plastyczny poczeka na powrót dziewczynki do domu.

Wizyta była zdecydowanie za krótka, nikt nie chciał wychodzić ze szpitala, a pożegnania z mamą dziewczynki bardzo się przedłużyły. Także Wiktoria nie chciała się pożegnać, niestety nie wolno nam było dłużej przebywać na oddziale. Mimo to była to wspaniała wizyta, a Wiktoria była zachwycona prezentami.

Za spełnienie fantazji Wiktorii z całego serca dziękujemy 

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 4 people
801 zł (100.12%)