Akwarium - jedyne osiągalne marzenie

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 28 people
1,800 zł (100%)
Goal
Zbiórka pieniędzy na nowe akwarium

Kraków, małopolskie

Ostra białaczka limfoblastyczna

Started: 18 December 2013
Ends: 02 January 2014

17-letni Wojtek z Krakowa zmaga się z ostrą białaczką limfobastyczną. Jednym z jego marzeń było posiadanie akwarium we własnym pokoju, które by go uspokajało i cieszyło oko. Wojtek spędza prawie cały czas w swoim pokoju. Chłopiec od dawna interesuje się biologią, a szczególnie rybkami. Marzenie Wojtka spełniło się podczas marcowej Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady.

70-litrowe akwarium wraz z pełnym wyposażeniem i szafką zostało dostarczone do Wojtka kilka dni wcześniej przed naszą wizytą. Chłopiec wspólnie z rodzicami podłączyli wszystkie przewody do filtrów oraz wlali wodę.

Wolontariuszki przywiozły resztę potrzebnych rzeczy – rybki, roślinki, jedzenie oraz płyny do utrzymania czystej wody. Wojtek bardzo cieszył się z wielu kolorowych rybek. W akwarium znalazły się również trzy zielone żaby.

Wojtek był ciekawy jak wygląda życie nastolatków w Kanadzie. Wypytywał dziewczyny o ich zainteresowania. Sam jest ogromnym kibicem Wisły Kraków. Ma kilka koszulek z autografami piłkarzy oraz uważnie śledzi rozgrywki Ekstraklasy. To była bardzo miła wizyta

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Wojtka.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 28 people
1,800 zł (100%)