You are reading an archival version of a closed cause
You can donate to the current cause
Current cause progress
183 211,81 zł (11,48%)
Donate
Show Hide

I fight for every heartbeat!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 31 608 people
2 162 246,79 zł (105,09%)
Goal
Cardiac surgery in Boston Children’s Hospital

Filip Garnowski, 6 years

Brwinów, mazowieckie

Complex heart defect – univentricular heart, total anomalous pulmonary venous drainage, pulmonary hypertension, lack of blood flow from the left lung to the heart

Started: 23 July 2019
Ends: 09 October 2019

To była zbiórka pełna emocji, walka na śmierć i życie, czas, który uciekał w zastraszającym tempie. Tysiące osób zaangażowanych w pomoc Filipkowi. To wszystko dzięki Wam, Darczyńczom, spełnienie największego marzenia o zdrowiu i życiu zostało spełnione. Dzięki Wam spełnił się prawdziwy cud!

Filip Garnowski

Dziś wielki sukces, bo po bardzo skomplikowanej operacji i długiej rekonwalescencji cała Rodzina wróciła do kraju rządowym samolotem. Udało się zrealizować pełny plan leczenia, który w czasie pobytu Rodziny w USA był wielokrotnie modyfikowany. Bezpieczny powrót to podsumowanie ciężkiej drogi, jaką pokonał Filip i jego Rodzice.

Filip Garnowski


Lekarze w Bostonie spisali się doskonale, byli niezwykle pomocni i wspierali Rodzinę w ciężkim czasie. Dzięki nim Filip dostał szansę na nowe życie.

W tym przypadku dziękujemy to za mało! Każdego dnia będziemy wdzięczni Amii Aniołów, którzy wspierali nas w najważniejszej życiowej walce. Jesteście wielcy!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 31 608 people
2 162 246,79 zł (105,09%)