Firmy dla Michałka

koninskiefirmy
organizator skarbonki

Niewiele ponad rok temu Michałek beztrosko baraszkował w brzuchu mamy. Pewnie, gdyby tylko wiedział co go czeka na zewnątrz,  wcale nie miałby ochoty z tego brzucha wychodzić. 


14 luty 2012 to najszcześliwszy, a zarazem najczarniejszy  dzień w życiu rodziców chłopca. Michałek urodził się i jak sie okazało, cierpi na złożoną, nie wykrytą w czasie ciąży wadę serca. Przeszedł już dwie operacje na otwartym sercu. Do wykonania pozostała trzecia - ostatnia.

                 


Oszczędności rodziców rozpłynęły się w mgnieniu oka. Dwie operacje, rehabilitacja, leki... Aby trzecia operacja ratująca życie ich synka doszła do skutku, są zmuszeni prosić o pomoc.


Poruszylismy już internautów, koninian, teraz zwracamy się do konińskich firm. Wierzymy, że razem możemy zdziałać cuda i nie pozwolimy, aby że życie Michałka zależne było od pieniędzy. Razem damy radę!


Może to właśnie Michaś usiadzie z Twoim synem w szkolnej ławce, bedzie grał w piłkę na boisku, podzieli sie kanapką. Może to on skradnie Twojej córeczce pierwszego całusa, kupi jej bukiet tulipanów. Może... Abyśmy mogli się tego dowiedzieć Michaś musi żyć.


       

 

Jak możesz pomóc Michałkowi, oto kilka sposobów:

1. Zarejestruj firmę i wesprzyj Michałka. Pokaż wszystkim, że Twoja firma nie tylko jest, ale też działa społecznie. 

zarejestruj firmę: http://www.siepomaga.pl/b/new

2. Kliknij "Wesprzyj" i pokaż Michałkowi, że nie jest sam. Podaj informacje dalej. Może ktoś jeszcze z Twojej firmy zechce pomóc.

3. Zorganizuj zbiórkę wewnątrz swojej firmy, a następnie kliknij "Wesprzyj" i przekaż uzbierana kwotę na Michałka.

Pomaganie daje ogromną przyjemność. Przekonaj się, jak to miło wiedzieć, że dzięki Tobie dziecko otrzyma szansę, aby żyć...

Więcej o Michałku przeczytasz tutaj:

http://www.siepomaga.pl/serce-michalka

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
koninskiefirmy
Michał Tomczak
Walentynkowe serduszko
0%
0 zł Supported by 0 people CEL: 26,000 ZŁ