Złagodzić ból

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 98 people
3,504.25 zł (58.4%)
Goal
Turnus rehabilitacyjny

Jan Biedka

Gdańsk, pomorskie

Started: 02 November 2011
Ends: 14 September 2012

Janek ma 35 lat i całe swoje życie jest uzależniony od innych osób. Nie porusza się samodzielnie ani nie wykonuje żadnych innych czynności.

Chłopak urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Codziennie walczy z ogromnym bólem, któremu towarzyszą
bolesne przykurcze rąk i nóg, trudności w oddychaniu spowodowane deformacją klatki piersiowej, a nadmiar wydzieliny prowadzi  do częstych zapaleń płuc.

Jego rodzice są już starszymi ludźmi utrzymującymi się wyłącznie z emerytury. Nie mają możliwości ani fizycznych, ani finansowych, aby zapewnić swojemu synowi niezbędną opiekę.

Jan Biedka

Stan Janka nie pozwala na transport w pozycji innej niż półleżąca, dlatego chłopak nigdy nie był na żadnym turnusie rehabilitacyjnym. W jego sytuacji jedynie rehabilitacja domowa jest skuteczną formą efektywnego leczenia.

Domowe odwiedziny rehabilitanta są jednak bardzo kosztowne, a emerytury rodziców chłopaka, ledwo pokrywają podstawowe miesięczne wydatki. Dlatego tak ważna jest, w tej sytuacji, nasza pomoc.

Chcielibyśmy wspólnie z Wami zebrać 6000 złotych na opłacenie 4-miesięcznych odwiedzin rehabilitanta, tak aby pomóc złagodzić ból i dolegliwości, jakie towarzyszą Jankowi na co dzień
.

 

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 98 people
3,504.25 zł (58.4%)