Ucieknę od guza mózgu

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 57 people
2,000 zł (100%)

Lipno, opolskie

Started: 19 October 2012
Ends: 15 November 2012

Pakujemy wielkie pudło w samochód i ruszamy do Lipna. Przed domem czeka już na nas Mama Maciusia, która wskazuje nam drogę do domu Wujka, tam w Jego garażu będziemy mogli rozpakować karton i wyczarować z niego jeepa. Maciuś nic nie wie, że przyjeżdżamy, więc będzie niespodzianka:)

 

Gdy jeep jest już rozpakowany, Pani Ania-mama Masiusia, jedzie po niego do domu. A my czekamy z niecierpliwością na ich przyjazd. Gdy Maciuś razem z Mamą, Ciocią i kuzynem Antosiem wysiadają z samochodu, Wujek chłopca naciska guzik i drzwi od garażu powoli się podnoszą. Maciuś nie wierzy własnym oczom, Jego wymarzony jeep. W kilka sekund dociera do niego, siada, odpala i ku naszemu zdziwieniu wyjeżdża z garażu. Jak On to zrobił w te kilka sekund? Jesteśmy pod wrażeniem.

 

 

Nasz Marzyciel to urodzony kierowca. Maciuś dostaje również prawdziwy rajdowy kask, rękawiczki rajdowe z McQueenem i kartę pojazdu a także dyplom. I w końcu przyszedł czas na przejażdżkę - Maciuś kieruje! Droga do domu Maciusia jest długa, idealna na podróż. Na ulicy śnieg, inne samochody, ale dzielny Marzyciel wspaniale daje sobie radę na drodze. Skręt w lewo, w prawo, dodaje gazu, zwalnia, jak zawodowiec! Uśmiech nie znika z twarzy chłopca, wszyscy śmieją się się całą drogę i nikt nie zwraca uwagi, że jest zimno. Maciuś jest szczęśliwy! Gdy docieramy przed dom Maciusia, brama otwiera się i chłopiec może wjechać na podwórze, tam dziękuje za jeepa i żegna się nazywając nas dobrą wróżką.

 

Realizacja marzenia Maciusia była możliwa dzięki gościom weselnym Marty i Rafała Szczygieł a także dzięki portalowi siepomaga.pl, gdzie ludzie o złotych sercach przekazali to, co mogli na jeepa dla naszego Marzyciela. Dziękujemy! Nic by nie udało się bez Was!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 57 people
2,000 zł (100%)