Serce Franka

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,283 people
51,105.14 zł (102.21%)

Franek Szarek

Kielce, świętokrzyskie

Wrodzona wada serca - przełożenie pni tętniczych, podwójne odejścia naczyń z prawej komory, hipoplazja pnia płucnego i tętnic płucnych, ubytek przegrody międzykomorowej i międzyprzedsionkowej

Started: 11 March 2013
Ends: 13 June 2013

Operacja Franka odbyła się 6 czerwca 2013, dzień wcześniej niż planowano. W Klinice w Munster dowiedzieliśmy się, że ubytek międzykomorowy u Frania jest bardziej skomplikowany niż się wszyscy spodziewali i przez to najtrudniejszy do korekty.

Spokój prof. Malca i dr Januszewskiej dodały nam sił i wiary, że wszystko się uda. Operacja trwała 4 godziny i zakończyła się sukcesem. Lekarze powiedzieli, że dzięki naprawie serduszka, Franio powinien dogonić rówieśników – jest od nich o wiele mniejszy oraz powinien mu wrócić apetyt – do tej pory jadł jak ptaszek. Nie jest to ostatnia interwencja w życiu małego Franka, ale powinna mu wystarczyć na dłuższy czas.  

Franek Szarek


Chcielibyśmy serdecznie podziękować prof.Malcowi i dr Januszewskiej za uratowanie życia naszego Frania, a Wam, Kochani darczyńcy z Siepomoga, za wielką ofiarność i wrażliwość.


Prof.Malec jest dla nas ogromnym autorytetem i geniuszem w swojej dziedzinie. Każdego dnia wraz z dr Januszewską ratują życie chorym dzieciom. Jest to wspaniałe. Wspaniali jesteście także Wy, Kochani Pomagacze, którzy nie jesteście obojętni i wspieracie potrzebujących. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Michałowi Pirógowi, który włączył się do akcji zbierania pieniędzy na Siepomaga.

Dziękujemy z całego serca - rodzice i rodzeństwo szczęśliwego Franciszka

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,283 people
51,105.14 zł (102.21%)