Wycieczka w góry

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 15 people
340 zł (8.5%)

Started: 12 June 2009
Ends: 29 July 2009

Zgodnie z założeniami w dniach 30-31 lipca zorganizowaliśmy wycieczkę w góry grupie dzieci niepełnosprawnych ich rówieśników oraz opiekunom - łącznie 60 osób. Dla dzieci była to niezapomniana przygoda. Większość z nich w górach była po raz pierwszy.

Dzieci w zależności od możliwości  do schroniska podążały w kilku grupach i z pomocą  wielu PRZYJACIÓŁ. Te najsprawniejsze pokjonały trasę pieszo oraz kolejką krzesełkową. Inne zostały wywiezione samochodami terenowymi.

Dzięki wspaniałej pogodzie podziwialiśmy przepiękne widoki otaczających nas gór Beskidu Żywieckiego.

W trakcie pobytu  pracownicy fundacyjnego Centrum Rehabilitacyjnego przygotowali różnorodne atrakcje i zajęcia terapeutyczno rekreacyjne oraz ognisko. W drugim dniu dzieci spacerowały okolicznymi szlakami a najwytrwalśi zdobyli szczyt Pilska. 

Wszyscy byliśmy pod wrażeniem  wspaniałej postawy i kondycji dzieci , którym choroba ogranicza  sprawne poruszanie się, a one dzielnie pokonywały kolejne  podejścia.

Rodzice i opiekunowie dzieci oraz my pracownicy fundacji i centrum jesteśmy wdzięczni, wszystkim, którzy przyczynili się w sposób finansowy oraz organizacyjny do zrealizowania naszego celu.

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :)

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 15 people
340 zł (8.5%)