Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Serce, które bije w rytmie śmierci

Gabriela Dzimira
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 4,965 people
75,219.85 zł (100.24%)
Goal
Ratująca życie operacja serca w Bambino Gesù Hospital

Gabriela Dzimira

Jarosław, podkarpackie

Heterotaxy syndrome, congenital heart defect, atrioventricular septal defect, ventricular inversion, pulmonary artery atresia, right-sided aortic arch, asplenia.

Started: 12 June 2017
Ends: 21 November 2017

Dziękujemy, że włączyliście się do walki o życie Gabrysi! Niestety, operacja w Rzymie nie odbędzie się - zbyt duże ryzyko powikłań...

Nie wszystko jednak stracone! Gabrysię zgodził się operować najlepszy specjalista na świecie, prof. Hanley z USA! Daje blisko 100% szans, że operacja się powiedzie, a Gabi dostanie w końcu szansę na życie! Wszystkie dotychczas zebrane środki są zabezpieczone na poczet dalszego leczenia Gabrysi.

Rozpoczynamy nową zbiórkę, bo koszty operacji w Stanford są gigantyczne, o wiele większe, niż poprzednio. Nie poddajemy się jednak, bo póki jest nadzieja, trzeba walczyć!


➡️ nowa zbiórka trwa tu: KLIK ⬅️


Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać całą kwotę, ale do operacji nie doszło - ryzyko było zbyt duże… Profesor Adriano Carotti od 20 lat nie operował tak dużego dziecka, daje szanse, ale małe , że operacja się powiedzie. Nie załamaliśmy się jednak, bo w międzyczasie przyszła wyczekana odpowiedź z USA - chcą operować Gabrysię!

Prof. Frank L. Hanley z Lucile Packard Children's Hospital w Stanford to światowej sławy specjalista. Uratował serce i życie wielu dzieci, którym nikt nie umiał pomóc. Także Dawidkowi, Emilowi i Julce, którzy żyją dzięki zbiórce na siepomaga.pl i wspaniałym Pomagaczom. Im się udało, czy Gabrysia też dostanie swoją szansę? Tak bardzo się boję, że nie zdążymy…

Kolejny raz prosimy o pomoc dla Gabrysi, głęboko wierząc, że tym razem się uda.

Zdzisława, mama Gabi

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 4,965 people
75,219.85 zł (100.24%)