Głęboki oddech Pawła

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 250 people
25,000 zł (100%)

Paweł Dolecki

Gdańsk, pomorskie

Started: 07 July 2014
Ends: 30 September 2014

Pawełek jest naszym kochanym synkiem. Robimy wszystko, co tylko możemy, aby jego życie było spokojne i radosne. To naturalne – przecież jesteśmy jego rodzicami, bardzo go kochamy i jest on jednym z dwóch naszych skarbów (bo jest też Kubuś, jego brat). Jednak dzięki tej akcji, zorganizowanej przez Fundację Hospicyjną wraz z portalem Siepomaga, okazało się, że zdrowie i dobre samopoczucie pewnego małego chłopca – naszego Pawełka, jest ważne również dla tak wielu innych ludzi. To naprawdę coś wielkiego. Kupiliśmy nowoczesny, specjalistyczny i bardzo drogi sprzęt do rehabilitacji oddechowej – asystor kaszlu i choć trochę możemy wpłynąć na to, co wcześniej wydawało nam się być poza naszym wpływem. Problemy z oddychaniem są przecież najistotniejszą przyczyną cierpienia dzieci z zespołem Leigha. Nieodłączną bolączką przypisaną do tej diagnozy, dużo gorszą niż sama niepełnosprawność.

Nieoczekiwanie, przy okazji tej zbiórki, dostaliśmy coś bardzo cennego, czego jednak nie da się wycenić w złotówkach. To ogromne wsparcie, życzliwość, ciepłe słowa od wszystkich anonimowych i nieanonimowych pomagaczy. Poczucie, że nie jesteśmy sami i że otaczają nas dobre myśli, dobre uczucia, dobre serca. Dostaliśmy olbrzymie doładowanie nowych sił na dalszą drogę i wiarę, że cokolwiek się wydarzy, nie będziemy sami.

Dziękujemy Wam – każdemu, kto wpłacił jakąkolwiek sumę dla Pawełka. Cudowne są słowa, które do nas pisaliście – przeczytaliśmy wszystkie wpisy i jesteśmy nimi bardzo wzruszeni. I dziękujemy Tobie ‘akcjo_zostan_sw_mikolajem’ za to, że asystor kaszlu jest już w tej chwili zamówiony! Kimkolwiek jesteś lub jesteście (bo tego nikt nie wie) – bardzo Ci/Wam dziękujemy za ten dar! Nie do opisania jest to, co poczuliśmy 30 września, gdy o godzinie 22, tuż przed zakończeniem akcji, beztrosko weszliśmy na stronę siepomaga i okazało się, że jest ona zakończona jedną, bardzo dużą wpłatą, dokładnie taką, jaka brakowała do zebrania całej potrzebnej kwoty…

Dziękujemy wszystkim! W ludzkich sercach jest ogromna moc!  A słowo DZIĘKUJĘ, choćby 250, albo i tysiąc razy powtórzone, tak mało wyraża wobec tego, co czuje człowiek obdarowany. I uwierzcie – nie jest to wdzięczność upokarzająca, a raczej dodająca wielkiej siły i wielkich skrzydeł.

Ania, Grzesiek, Kuba i Paweł Doleccy

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 250 people
25,000 zł (100%)