You are reading an archival version of this cause
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Biegnij Jagódka biegnij

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 151 people
6 856 zł (17,14%)

Jagoda Labus, 10 years

Chorzów, śląskie

Artrogrypoza - wrodzona sztywność stawów

Started: 20 December 2012
Ends: 14 July 2013

Od piątku 12 lipca jesteśmy już w Polsce. Jagoda dzielnie zniosła operację prawej stopy oraz nieplanowaną operację prawego kolana, w które włożono klamry mające za zadanie zahamować dalsze deformację. Córeczka będzie musiała nosić te klamry przez dwa lata.

Jagoda Labus

20 sierpnia Jagódkę czeka kolejna operacja, tym razem lewej stopy i kolana. Później czeka nas wykonanie nowych ortez, które będą miały za zadanie utrzymać ułożenie stóp we właściwej pozycji. Obecnie Jagódka ma założony gips, który będzie zdjęty wraz ze szwami i drutami w dniu sierpniowej operacji. Wtedy dopiero tak naprawdę będzie można ocenić efekty operacji. Jak dotąd jednak nie było żadnych komplikacji, chociaż jechaliśmy z wieloma obawami, zwłaszcza, że przed samym wyjazdem Jagoda miała przeprowadzony dwukrotnie zabieg pod narkozą, a potem okazało się że ma też gronkowca.

Jagoda Labus

Dzięki Wam Kochani uniknęliśmy wielu upokorzeń związanych z wyciąganiem ręki o pomoc, aby zdobyć środki na leczenie córeczki w Niemczech. Dziś jesteśmy pozytywnie nastawieni i pełni wiary, że kolejna operacja się powiedzie i już wkrótce Jagódka zacznie chodzić – czekamy już na to 3 lata. Dziękujemy Państwu za pomoc.


Z wyrazami szacunku Mieczysława i Jacek Labus

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 151 people
6 856 zł (17,14%)