Jak to jest chodzić?

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 83 people
17,965 zł (100.36%)

Kłoczew, lubelskie

Started: 07 May 2013
Ends: 30 September 2013Do Fundacji Mają Przyszłość przyszedł następujący list, którym koniecznie chcemy podzielić się z SiePomagaczmi, bo to dzięki Wam Norbert przeszedł w sierpniu zabieg fibrotomii:

„Bardzo się cieszymy, że mamy szczęśliwy finał. akcji dla naszego synka. Norbert zaczął rok szkolny-  a zmiany, jakie u niego zaszły są widoczne gołym okiem. W lipcu rozpoczeliśmy robienie łusek – niedawno byliśmy na przymiarce. Powiedziano nam, że noga Norberta tak sie zmieniła, jakby była od innego człowieka. Dwa tygodnie temu pierwszy raz postawiłam Norberta na krótko na nogi i nie wierzyłam własnym oczom, że  w końcu zaczyna iść "z pięty". Wcześniej poruszał się z ledwością na palcach, teraz stopa jest luźna i w końcu uczymy się chodzić!


Widzę, że Norbert też jest zaskoczony i musi nauczyć wielu rzeczy na nowo. Ręka jest luźniejsza (bez zbędnego napięcia mięśniowego), a logopeda zauważa większą płynność w mowie. Jest to niesamowite, że taki zabieg powoduje tak wiele zmian na lepsze.

P
owoli zaczynamy rehabilitację po zabiegu. Dwa turnusy rehabilitacyjne zbliżają się wielkimi krokami – dzięki Pomagaczom odbył się ważny turnus w listopadzie, który utrzymał efekty operacji i utrwalił je.

Z ciekawostek: Norbert lepiej trzyma balkonik prawą ręką. Widzimy poprawę każdego dnia, teraz musimy nauczyć Norberta wykorzystywać nowe możliwości.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Norbertowi- jest to szansa- na pewno jej nie zmarnuje i będzie dzielnie ćwiczył.

Pozdrawiamy serdecznie,

Mama i Tata Norberta"

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 83 people
17,965 zł (100.36%)