Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Moje serduszko jest inne

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 145 people
9,913.50 zł (66.09%)
Goal
Operacja wady serca

Jakub Biliński , 11 years

Wrocław, dolnośląskie

Wrodzona wada serca HLHS, stan po udarze mózgu, opóźnienie psychoruchowe, padaczka lekooporna

Started: 23 February 2011
Ends: 06 September 2011

6 tygodni temu odbyła się operacja serduszka Kubusia. Już tydzień po operacji chłopiec czuł się bardzo dobrze i tak jest do dnia dzisiejszego. Poniżej kilka słów od mamy chłopca.

 

Operacja w Klinice Grosshadern była dla nas ogromnie stresująca, ale spotkaliśmy tam wielu wspaniałych i życzliwych ludzi, począwszy od Pana Profesora Edwarda Malca i Pani dr Katarzyny Januszewskiej, a skończywszy na całym personelu medycznym szpitala.
 
Po powrocie do domu rozpoczęliśmy intensywną rehabilitację i obecnie naszym celem jest nadrobienie zaległości w rozwoju psychoruchowym. Co dwa tygodnie musimy kontrolować stan serca Kubusia, z uwagi na obecność niewielkiej ilości płynów w osierdziu.

Operacja spowodowała niestety ogromną traumę i lęk przed wszelkimi zabiegami medycznymi, a także lekarzami i pielęgniarkami. Każda wizyta u lekarza (a jest ich wiele, z uwagi na opracowywanie nowych sposobów leczenia zarówno neurologicznego jak i okulistycznego) wiąże się  ogromnym stresem u Kuby. Mamy nadzieję, że z upływem czasu nasz synek zapomni o bólu, strachu oraz nabierze zaufania do lekarzy i będzie się cieszył silnym sercem.
 
Pragniemy także wszystkim i każdemu z osobna serdecznie i gorąco podziękować za pomoc w zbiórce pieniędzy na operację serduszka Kubusia w Monachium. To dzięki Państwa hojności i dobremu sercu nasz synek czuje się dziś świetnie, a my cieszymy się jego obecnością.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 145 people
9,913.50 zł (66.09%)