Zbiórka archiwalna
You can donate to the current cause
Current cause progress
1,246.66 zł (13.47%)
Donate
Show Hide

By walka o przyszłość była bezpieczna

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 119 people
5,009 zł (47.39%)
Goal
Zakup specjalistycznego fotelika samochodwego

Jaś Sadzikowski, 18 months

Lublin, lubelskie

Rozwojowa encefalopatia padaczkowa z napadami polimorficznymi, niedowładem ponadpadowym, opóźnieniem rozwoju psychoruchowego

Started: 27 August 2020
Ends: 31 December 2020

Czy można być gotowym na to, że spokojne macierzyństwo zastąpi strach o życie dziecka? Czy można być gotowym na niepewność, jaką przynosi każdy kolejny dzień?

Kiedy urodził się Jaś byłam przeszczęśliwa. Nieprzespane noce, natłok obowiązków, nic nie miało znaczenia! Liczył się tylko mój synek! I wtedy, po 3 miesiącach sielanki zaczęły się nasze problemy, na które nie byłam gotowa... Bo czy można być gotowym na strach o życie dziecka?

Jaś Sadzikowski

Pobyt w szpitalu, transport do kolejnego i diagnoza - padaczka lekooporna. Silne ataki, które rujnowały każdy dzień. Było ich 30, później 50, później ponad 100 dziennie. Jaś albo miał atak, albo wycieńczony zbierał po takim ataku siły. Później pojawił się niedowład prawej nogi.

Dramatyczna niepewność, co teraz zrobić... Zmiana leków, jedna, druga i kolejna. Ilość napadów się zmniejszyła. I wreszcie po ponad pół roku w szpitalu wróciliśmy do domu!

Jaś Sadzikowski

Jaś nie potrafi trzymać głowy, ma obniżone napięcie mięśniowe. Żmudna rehabilitacja daje efekty, ale wciąż jesteśmy na początku naszej wyboistej drogi. 

Każdy wyjazd do specjalistów to dla nas ogromna wyprawa. Jaś potrzebuje rehabilitacyjnego fotelika samochodowego, którego koszt zwala z nóg.

Proszę, pomóż nam!

Mama Jasia

Loading...

60 zł

TECHMADEX S.A.

3 darowizny na tę zbiórkę, ostatnia
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 119 people
5,009 zł (47.39%)