Zbiórka archiwalna
You can donate to the current cause
Current cause progress
361,128 zł (90.13%)
Donate
Show Hide

❗️Bardzo mało czasu, by pomóc Julci! Czy zdążymy z ratunkiem?

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 782 people
82,685 zł (46.88%)
Goal
Operacja rączki, by Julka była sprawną dziewczynką

Julia Supińska , 4 years

Grudziądz , kujawsko-pomorskie

Brak kości promieniowej i kciuka w prawej dłoni, bezwładny kciuk w lewej dłoni

Started: 17 May 2019
Ends: 17 August 2019

Na początku września wydarzył się dzień, na który czekaliśmy całe życie Julci. 2.09.2019 około godziny 10:00 Julka została przewieziona na salę operacyjną, a my Rodzice czekaliśmy na zakończenie operacji. Czekaliśmy na wiadomość czy wszystko się udało, czy nasza córeczka już się wybudziła. Po długich i bardzo trudnych dla nas 5 godzinach w końcu zostaliśmy poproszeni do naszej córeczki. Przy wejściu na salę pooperacyjną usłyszeliśmy najważniejsze dla nas w tamtej chwili słowa " wszystko się udało, córeczka właśnie się wybudza ". Łez radości nie było końca. Po wybudzeniu i powrocie na salę obserwacji Julka bardzo szybko doszła do siebie. Godzinę po wybudzeniu się Julka zaczęła z nami rozmawiać, oglądać rączkę oraz przyjmować pierwsze posiłki. 

Julia Supińska

Julka jest już po wizycie u Pana dr Tomasza Albrewczyńskiego ? Rączka wygląda coraz lepiej.? Otrzymaliśmy same dobre wiadomości od lekarzy, więc jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi ?? przed nami jeszcze ściągnięcie drutów, które nadal muszą być w rączce oraz rehabilitacja, która odbędzie się w grudniu. Julka już coraz więcej rusza paluszkami, a naszej radości z postępów naszej córeczki nie ma końca ???.

Chociaż staraliśmy się z całych sił poprzez różnorodne festyny, biegi charytatywne oraz licytacje nie poddaliśmy się, ponieważ wierzyliśmy do ostatniego dnia, że uda nam się zebrać całą kwotę, która była potrzebna aby uratować rączki naszej córeczki.
Nie dalibyśmy rady bez WIELKIEJ pomocy rodziców Nikolki, którzy ostatecznie zdecydowali o tym, że nasza córeczka będzie operowana na czas. 
Nikolka walczyła z bardzo ciężką chorobą jaką jest Neuroblastoma IV stopnia https://www.siepomaga.pl/zycie-nikoli 
Wszyscy znaliśmy Nikolkę. Mimo cierpienia, jakie przechodziła, pokazała nam, że zawsze jest powód do uśmiechu... Dla Nikolki z pewnością powodem byli wspaniali rodzice , którzy nigdy nie zwątpili , którzy przez ostatnie kilkanaście miesięcy byli zawsze przy niej, którzy zmienili swoje życie aby być zawsze obok . 
Nikolka zostanie z nami na zawsze ? .

Rodzice Nikolki Kasia Lewandowska i Łukasz Lewandowski przekazali Julce brakującą kwotę 100 tysięcy złotych. Nie ma słów, by opisać naszą wdzięczność jaką do was czujemy ♥️? Poza przekazanymi pieniędzmi mimo własnego cierpienia ?okazali nam dużo wsparcia i zrozumienia. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, że nasza córeczka ma szansę mieć zdrową rączkę!

Rodzice Julci

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 782 people
82,685 zł (46.88%)