Serce Julki

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 3,431 people
132,640.77 zł (115.33%)
Goal
Operacja serca u profesora Malca

Julia Woźniak

Oława, dolnośląskie

Złożoną wadę serca (TGA, DORV i PS)

Started: 17 January 2013
Ends: 01 February 2013

W kilka godzin udało się zebrać olbrzymią kwotę potrzebną na operację Julki. To krócej niż trwała operacja! Najważniejsze, że mała mogła pojechać do Niemiec na operację, która uratowała jej życie. W Polsce do ostatniego dnia przed operacją leżała w szpitalu.

Wielki dzień nadszedł 7 lutego. Julka była w rękach jednego z najlepszych kardiochirurgów - profesora Edwarda Malca. Jednak strach i obawy o jej życie nie opuszczały nas do samego końca. Poznaliśmy wielu rodziców, którzy tak jak my, przyjechali ze swoimi serduszkowymi dziećmi na operacje. Dodawało nam to otuchy, że nie byliśmy sami i że wszystko będzie dobrze.

I tak się stało - operacja przebiegła pomyślnie. Nie do opisania są uczucia, które nam towarzyszyły. Julka dość szybko doszła do siebie. Później trochę chorowała, ale najważniejsze, że jej serduszko nadal bije. Okazało się jednak, że będzie potrzebna kolejna operacja. Na razie nie wiem, kiedy i jaki będzie jej koszt. Jednak wiem, że o życie córeczki będę walczył ze wszystkich sił.

Dziękuję, że pomogliście mi uratować Julkę - Tata.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 3,431 people
132,640.77 zł (115.33%)