Kalina i Krzyś, pomóż im rozwinąć skrzydła

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 8 people
231 zł (1.65%)

Kobylin, wielkopolskie

Started: 21 February 2011
Ends: 21 March 2011

W ostatni weekend lutego w Kobylinie odbył się VI Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla…”. Po raz pierwszy w historii tego turnieju pieniądze były zbierane na specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny dla dwójki chorych dzieci: siedmioletniej Kaliny Sieńskiej oraz Krzysia Płaczka. Organizatorami imprezy był Urząd Miejski w Kobylinie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie.
 

Po zaciętych piątkowo-sobotnich eliminacjach przyszedł czas na niedzielny finał. Przed nim  jednak dwie najlepsze drużyny - MTV oraz Team Znienacka – zmierzyły się z Oldbojami Lecha Poznań, którego skład zasilił Piotr  Zaradny, znany kolarski  sprinter. Po meczach pokazowych odbył się  konkurs rzutów karnych, w którym wystąpił sam burmistrz Kobylina - Bernard Jasiński.
 

W przerwach pomiędzy meczami odbywała się licytacja cennych gadżetów sportowych – oryginalny strój z autografem Tomasza Iwana, lekkoatletyczne kolce przekazane przez Marcina Urbasia, koszulka i piłka Lecha Poznań z podpisami piłkarzy.
 

Ostatecznie triumfatorami VI Charytatywnego Turnieju Halowego Piłki Nożnej została drużyna Znienacka, a kwota, którą udało nam się zebrać wyniosła 8089,10 złotych.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji i zaangażowanie w zbiórkę :)

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 8 people
231 zł (1.65%)