Wyposażenie gabinetu lekarskiego Fundraiser can

Stowarzyszenie Ku Dobrej Nadziei powstało po to, aby dawać nadzieję tym, którym los, złe wybory, doprowadziły do bezdomności. Są tu ludzie, tacy jak my, którym się nie poszczęściło w życiu. Nie mają dachów nad głową, rodzin, pracy, a jednak wciąż szukają odskoczni, by wrócić na dobre tory. 
Tu wspomagamy ich w wychodzeniu z uzależnień, uczymy, jak mają pracować, funkcjonować w społeczeństwie, utrzymywać się samodzielnie, zdobywać pracę. 
To są ludzie, którzy na co dzień, walczą o nowe "ja", nowe życie. 
My zaś walczymy o ich godność i powrót do normalnego życia.
Główną dziedziną naszej działalności jest pomoc osobom bezdomnym i ubogim. W jej ramach prowadzimy w naszej siedzibie całoroczną ogrzewalnię dla osób bezdomnych, gdzie mogą one znaleźć schronienie i ciepły posiłek,  a także wykąpać się i wyprać odzież. 

Przy ogrzewalni działa Ośrodek Wychodzenia z Bezdomności "Zakątek Nadziei" dla osób, które pragną zmienić swój styl życia i wrócić do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. 

Zajmujemy się również pracą wśród dzieci i młodzieży, z których większość pochodzi z rodzin z problemami socjalnymi. 

Nasi podopieczni to osoby, które wymagają opieki lekarskiej. Potrzebujemy wyposażenia pomieszczenia, w którym będzie działać gabinet lekarski. Na ten cel jest ukierunkowana zbiórka. Niezbędne jest miejsce, w którym sanitariusze, lekarze, pielęgniarki socjalne, będą mieli warunki do udzielenia pomocy.
Potrzebujemy  mebli, kafelków na ścianę, wykładzin, kozetki, wyposażenia, wszystko zgodne z ustawami i wymogami sanitarnymi. 

7 people supported

20 zł

Tomek

10 zł

Kasia

5 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

Damy radę
50 zł

Asia

50 zł

Anonymous

Show more

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość