Lęk przed chodzeniem

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 106 people
4,800 zł (100%)

Klaudia Kopryjaniuk

Gdynia, pomorskie

Mózgowe Porażenie Dziecięce pod postacią diparezy spastycznej

Started: 05 September 2014
Ends: 22 May 2015

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim dobroczyńcom z dobrym serduszkiem  za każdą wpłatę. Dzięki  Państwa pomocy miałam przyjemność uczestniczyć w 2 -tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji „ZABAJKA”.


Już po dwóch tygodniach pobytu w tym ośrodku robię niesamowite postępy. Przyjazna atmosfera i odpowiednie podejście terapeutów dodają mi otuchy i pewności siebie, bym mogła pokonywać swoje trudności. Jestem poddana tam specjalistycznym zabiegom, m.in: hipoterapii, kinezyterapii, masażom suchym, terapii funkcjonalnej, terapii ręki, kinezjologii edukacyjnej, terapii cranio-sacralnej, tonolizie (prądy) itp.


Bardzo chciałam podziękować wszystkim Pomagaczom, którzy umożliwili mi wyjazd na rehabilitację. Od kiedy stałam się pełnoletnia, muszę walczyć o każdy grosz, żebym mogła wyjechać na turnus i opłacić również rehabilitację domową,  jaki hipoterapię.

Dzięki Państwa pomocy mam większą siłę i motywację, żeby walczyć z podwójną mocą o lepsze jutro. Zbiórka uświadomiła mi bardzo ważną i wielką rzecz: że należy Walczyć do samego końca i nie poddawać się - MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!


Jeszcze raz pragnę Państwu z całego serca podziękować, najpiękniej  jak potrafię, za każde dobre słowo i pomoc  finansową - bez Was byłoby to niemożliwe.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 106 people
4,800 zł (100%)