Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Kodi w starciu z rakiem - kolejna runda. Pomóżmy mu pokonać śmierć!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 868 people
70,842.30 zł (122.9%)
Goal
kolejny etap immunoterapii w Kolonii - szansa na pokonanie nowotworu

Nikodem Kinas, 9 years

Chmielno, pomorskie

Medulloblastoma z amplifikacją jednego z onkogenów

Started: 17 August 2018
Ends: 03 September 2018

Drodzy Darczyńcy.

Z radością pragniemy poinformować, że leczenie Kodiego przebiega zgodnie z planem! Ostatnie miesiące przyniosły nam wyniki badań rezonansem magnetycznym oraz ocenę reakcji układu odpornościowego Nikodema na immunoterapię. Wszystko wskazuje na to, że leczenie działa i idziemy w dobrym kierunku.

Brak jakichkolwiek efektów ubocznych terapii pozwolił na powrót „Młodego” do szkoły - obecnie wraz z rówieśnikami przygotowuje koncert świąteczny, w którym nie tylko zaśpiewa, ale i zatańczy!

Synek od niedawna zaczął także uczęszczać na lekcje jazdy konnej, co powoli przeradza się w wielką pasję. Nie sposób opisać naszej radości, gdy patrzymy na tak energicznego synka z tym charakterystycznym błyskiem w oczach, który, jak wszystkie inne dzieci w jego wieku, wykorzystuje każdą wolną chwilę na zabawę i wydurnianie się :)

W dużej mierze to także Wasza zasługa!

Darczyńcy - jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna. Nigdy tego nie zapomnimy!

Cieszymy się chwilą i wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. W styczniu rozpoczyna się kolejny etap leczenia. Leczenia, którego nie możemy przerwać... Niestety opieka zdrowotna odmawia sfinansowania tej terapii, ponieważ wykracza ona poza ogólnie przyjęty standard. Nowotwór Kodiego jest bardzo rzadki, a leczenie to eksperyment. Na szczęście okazuje się, że działa! Mamy nadzieję, że to pozwoli pokonać raka nie tylko nam, ale także innym chorym dzieciom, którym przecieramy szlaki. 

Pozdrawiamy serdecznie,

Kodi, Anna & Bart

Nikodem Kinas
Wiemy już, że leczenie Nikodema będzie kontynuowane jeszcze przynajmniej do czerwca. Niestety, środki powoli się kończą, dlatego wkrótce wystartuje kolejna zbiórka na leczenie ratujące życie. Bądźcie z nami! 

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 868 people
70,842.30 zł (122.9%)