DOZ Maraton Łódź z PZU 2016

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 208 people
19,930 zł (47.23%)

Łódź, łódzkie

Started: 21 September 2015
Ends: 24 April 2016

17 kwietnia 2016 roku odbędzie się szósty Łódzki Mraton Dbam o Zdrowie.  Jak zawsze zmaganiom sportowców towarzyszy również cel charytatywny. Zakładamy na portalu siepomaga.pl jeden wspólny profil biegowy naszej Fundacji, do którego każdy biegacz może się przyłączyć i założyć własną zbiórkę charytatywną dla  naszych podopiecznych.  Po założeniu zbiórki każdy może zaprosić do włączenia się do pomocy swoich znajomych i bliskich bo wspólne działanie łączy i łatwiej osiągnąć cel.

 

Każda zebrana kwota i pomoc jest na wagę złota gdyż pomoże  w zakupie  leków i artykułów medycznych niezbędnych do rozpoczęcia i kontynuacji leczenia. Przypomnijmy,  że co 4 osoba nie wykupuje leków z braku środków finansowych. Każdy podopieczny to inna historia, inna choroba, inna tragedia bo każda choroba jest ludzką tragedia nie tylko dla chorego ale i dla całej jego rodziny i znajomych. 

 

Biegając i zakładając zbiórkę charytatywną, możesz opowiedzieć historię któregoś z podopiecznych Fundacji. Nie każdy wie, co to mucowiscydoza, mukopolisacharydoza, zespół Wolframa czy Zespół  Beckwitha-Wiedemanna. Pomóżmy tym rodzinom w walce z chorobami.

 

Dla naszych podopiecznych biegli i biegają nie tylko wolontariusze ale i znani sportowcy jak Karolina Podolska (Jarzyńska) czy aktor Mariusz Jakus, a także Grupa Spartan. W ciągu 3 lat uzbieraliśmy 49 813,83 zł. Jednak naszym celem, choć na razie pozostającym w sferze marzeń jest uzbieranie podczas maratonu kwoty odpowiadającej królewskiemu dystansowi czyli 42 195 zł. Marzenia się spełniają więc warto marzyć, a z pomocą biegaczy-pomagaczy i wszystkich pomagaczy  możemy je w końcu zrealizować.

 

Fundacja ma pod opieką 39 podopiecznych to dla nich można zakładać zbiórki.                                      

      

 

<< KLIKNIJ I ZOBACZ, DLA KOGO MOŻESZ POBIEC>>

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 208 people
19,930 zł (47.23%)